Як позбутись токсичних людей

24 лютого, 11:47
3899
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ви зобов’язані мати шанс на краще життя

Чим дорослішим я ставав, тим більше усвідомлював емоції, які відчуваю після взаємодії з іншими. Я звертав увагу на відчуття, яке виникало відразу ж після  зустрічі, та запитував себе: бадьорить мене ця людина чи пригнічує?

Якщо відповідь була бадьорить, тоді я знав, що це та людина, яку я хотів би зустріти знову. Це означає, що позитивна енергія людини надихає мене, а моя – надихає її. Ми насичуємось одне одним і сприяємо щастю, мотивації та кінцевому успіху в своєму житті.

Іноді я зізнаюсь собі, що людина пригнічує мене. На жаль, деякі не люблять чи не поважають тебе, коли ти намагаєшся робити те, що хочеш чи збираєшся. Свідомо чи несвідомо, ці люди намагаються занести у свою орбіту нещастя. На жаль, у мене були колись два таких друга, і я змушений був їх відпустити.

Першим був друг, який сприйняв моє рішення викинути зі свого життя алкоголь як особисту образу. Раніше ми любили разом випити, і коли я відмовився від алкоголю, йому здалось, що я відмовився від нього також. Його негатив по відношенню до мене наростав, так само як і його токсична енергія. Я зрозумів, що мушу закінчувати з цією дружбою, інакше ризикую бути і надалі пригніченим від спілкування з ним.

Найгіршими є ті вампіри, які хочуть паразитувати на вас

Іншому другові не подобалась його робота. Він проявив заздрість і жорстокість, коли я розповів про свій новий бізнес, який мені не терпілось розпочати. У його голосі відчувались пасивні прояви агресивної дратівливості під час обговорення мого задуму. Кожного разу, коли я говорив про свій бізнес, він привносив у цю розмову токсичність, і наша дружба стала нестерпною.

Найгіршими є ті вампіри, які хочуть паразитувати на вас. Вони прагнуть висмоктати позитивну енергію з будь-чого, що ви збираєтесь робити, чи з того, ким намагаєтесь стати, тому що не можуть знайти чи створити позитивної енергії навіть для самих себе.

Слід визнати, що в цьому не завжди їхня вина, і чимало негативу від людини може породжувати якась травма. Насправді, всі ми маємо травми чи глибокий біль, який проносимо крізь наше життя, і те, як ми справляємось з цим болем, загалом визначає те, ким ми стаємо. Деякий біль не так легко ідентифікувати, або ж ми завдаємо його собі самі.

Я бажаю, аби кожен звільнився від свого болю, та знаю, що це непросто. Я досі працюю над тим, аби звільнитись від свого. Та зараз, якщо хтось намагається мене затягнути у свій вир токсичності, я прощаюсь з цією людиною. Це звучить жорстко, але це єдиний спосіб піднятись на наступний рівень – підвищити частоту.

Я вірю, що перебування поміж людей, які не проявляють заздрості чи токсичності, в рази покращує життя. Звичайно, ми не завжди можемо сповна визначати, хто є нашим безпосереднім оточенням, та наші можливості насправді більші, ніж здається. Якщо хтось вас не бадьорить, тоді вам слід задуматись, закінчувати ці відносини чи принаймні дистанціюватись від них.

Ключовим у ідентифікації тих, хто належить до позитивних чи негативних сил є звертання увагу на емоцію, яка виникає відразу ж після знайомства з людиною. Запитайте, як ви себе почуваєте. Чи пригнічує ця людина ваш дух? Чи позитивно ця людина реагує на ваше захоплення, пристрасті, ентузіазм по відношенню до того, що ви сподіваєтесь зробити, або чим нині займаєтесь? Просто подумайте, чи відчуваєте ви себе краще після спілкування з цієї людиною?

Я сподіваюсь, що ви знайдете людину, яка додасть вам частот, будь це член вашої сім’ї, друг, чи коханець. Якщо ви ще не знайшли цю людину, існує кілька джерел, що можуть допомогти вам знайти цю вищу частоту – сюди можна віднести в тому числі подкасти, книги, деякі онлайн-спільноти.

Ви навіть можете знайти позитивних людей у таких місцях, як заняття з йоги, майстер-класи, музичні події тощо. Незалежно від того, де ви знайдете цих людей, якщо присутній елемент токсичності, який у конкретний момент вас затягує, я спонукаю вас позбутись від нього швидко. Ви зобов’язані собі, своєму ментальному здоров’ю та благополуччю бути в хорошому та здоровому психологічному стані та мати шанс на краще життя.

Більше про життя Пітера можна читати у Facebook, на його сайті  petersantenello.comстежити за ним в Instagram, або на YouTube.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени 

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 16:54

thumb img
Політичний азарт. Що кажуть про шанси кандитатів у президенти коефіцієнти букмекерів
Політика

Вчора, 13:11

thumb img
Півмільярда – за два місяці. Скільки кандидати у президенти України витратили на телевізійну рекламу
Політика

Вчора, 10:55

thumb img
Розмова з Путіним - питання не смішне. Головне з інтерв'ю Зеленського західним ЗМІ