Вчений ховрах і темний секрет Місяця

10 лютого, 18:02
3696
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

NASA

Звідки взявся Місяць

На цьому тижні ми дізналися, як формувався Місяць, милувались ховрахом-археологом і дивувалися наслідкам глобальної емансипації.

Ховрах допоміг археологам знайти старовинний скарб

157 срібних монет були знайдені під час розкопок на території селітрених городищ в Астраханській області.

Примітно, що допомогуархеологам надав ховрах, який виштовхнув монети назовні, оскільки вони заважали йому при переміщенні по маршруту під землею. Цікаво, ховраха згадано в науковій роботі про цю знахідку?

Астрономи виявили органічні молекули навколо новонародженої зірки

Дані були отримані з телескопа ALMA в Південній Америці.

Аналізуючи дані, вчені змогли виявити складні органічні молекули, включно з метанолом, ацетальдегідом, метилформіатом, ацетонітрилом і ацетоном. Це перший випадок, коли ацетон був однозначно виявлений у сфері формування планет.

Вчені з'ясували, як проходила еволюція кенгуру

Прийнято вважати, що кенгуру навчилися стрибати, коли клімат в Австралії став сухим і знищив ліси. Однак тепер шведські дослідники довели, що стрибати кенгуру почали приблизно на 10 млн років раніше.

Відкриття змушує задуматися про те, як сучасні кенгуру прийшли до стрибка  Значить, для такого дивного способу пересування були інші передумови.

Населення Землі почне скорочуватися через небажання жінок мати дітей

Експерти припускають, що все більше жінок на Землі не хочуть мати дітей. Через це прогнози про стрімке зростання світового населення можуть бути невірними.

Багато авторитетних організацій, включно з ООН, прогнозують, що популяція людини на Землі перевалить за 10 млрд вже через 30-40 років.

Але з цим згодні не всі. Канадські дослідники днями представили альтернативне дослідження популяції людей і дійшли висновку, що через 30 років населення почне стрімко скорочуватися.

А все тому, що все більше жінок в країнах, що розвиваються отримують доступ до смартфонів і соцмереж, стверджують дослідники. Жах просто :)

Вчені NASA запропонували переписати теорію формування Місяця

Відповідно до загальноприйнятої теорії, Місяць - частина небесного тіла, яке зіткнулося з прото-Землею. Однак, нове дослідження NASA, що об'єднує експерименти і аналіз зразків, зібраних майже 50 років тому, надає докази того, що Місяць утворився з тих же матеріалів, що і Земля.

Точніше, нова теорія спростовує ідею про те, що Місяць утворився з матеріалу ударного тіла. Місяць сформувався із Землі , пишуть автори.

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 07:10

article_img
Сестри Кім Кардаш'ян. Естетична медицина в Україні перетворилася на масове захоплення
Політика

Сьогодні, 14:19

article_img
Кравчук зізнався, чому не став радянським дисидентом
Політика

Сьогодні, 13:41

article_img
Політолог розповів, наскільки Зеленський залежний від Коломойського