Вам не потрібен план Б

22 січня, 13:52
1633
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Обговорювали в компанії хороших людей, що кожен з присутніх виніс з 2018 року. Ось мої три висновки

Події у 2018 році показали мені, що не можна терпіти, коли погано. Я зрозумів, що якщо так вчиняти, умовляючи себе почекати ще трохи, далі буде тільки гірше. Навпаки  потрібно встати і зробити крок, якими б страшними і невідворотними здавалися наслідки. Якщо вам погано  не терпіть, міняйте ситуацію за допомогою рішучих дій.

2018 дав мені можливість пізнати цінність випробувань, навчивши бути стійким, знаходити в собі сили підніматися з колін і йти далі. Організм влаштований таким чином, що завжди залишає собі запас енергії – навіть коли здається, що її більше немає. Повірте, її там досить для того, щоб у важкий момент встати і зробити кілька кроків. А далі вам допоможуть обставини.

Третє – не розраховувати на план Б. Зараз поясню.

Якщо у вас є план Б, найімовірніше, ви програмуєте ваш план А на невдачу

У фільмі The Dark Knight Rises, який зняв геніальний Крістофер Нолан, є епізод, коли Брюс Вейн опиняється у найстрашнішій в'язниці на світі. В'язниця розташована десь на околиці світу, на дні глибокого колодязя, крізь який видно небо. Уздовж стін колодязя стирчать стародавні сходинки, але одна з них, на самому верху – розташована на відстані довгого стрибка від іншої. Багато в'язнів намагалися вибратися, але всі їхні спроби закінчувалися марно. Вони піднімалися майже на самий верх, доходили до передостанньої сходинки, стрибали і падали вниз. Від смерті їх рятувала мотузка, якою вони обв'язувалися перед підйомом. Решта в'язнів, дивлячись на ці безуспішні спроби, розуміли – втекти з цього безрадісного місця неможливо. Хто йде сюди, покинь усі надії.

Вейн наполегливо намагається вибратися, але щоразу падає вниз. І один з в'язнів перед черговою його спробою, каже йому: «Залиш мотузку внизу. Іди як ти є».

Це все про відсутність плану Б. Є в житті моменти, коли його бути не повинно. Інакше у вас завжди є варіант відмовитися від усіх ваших прагнень, тільки-но ви зіткнетеся з труднощами на шляху до мети. Якщо у вас є план Б, найімовірніше, ви програмуєте ваш план А на невдачу. «Якщо мій амбітний план не вийде – це не є амбітний план», – кажете ви собі. Але це не перемога, а компроміс. А компроміс, коли йде мова про вас і ваші життєві цілі, – це найгірший варіант з альтернатив.

Брюс Вейн поліз нагору, залишивши мотузку внизу. І коли настав момент – стрибнув і вибрався. Просто в цей момент мозок, тіло і душа можуть набагато більше, ніж ми думаємо. Коли немає плану Б.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени 

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 10:13

article_img
А якби Майдан не переміг? Відомі українці - про те, якою була б зараз країна
Економіка

Сьогодні, 17:36

article_img
Штрафи та запчастини. Що робити власникам авто на єврономерах після закінчення пільгового періоду розмитнення
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:00

article_img
Harley, стережися. В Україні розробили електричний мотоцикл