Україна після трагедії в Кемерово

28 березня 2018, 15:34
3825
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Хочеться думати, що здатність до співчуття багато в чому відрізняє нас від тих, хто живе по той бік морального, ментального і політичного поребрика

Мені шкода дітей, що загинули в Кемерово, і я співчуваю їх родичам. Мені здається, це нормальна реакція будь-якої адекватного людини, і я не дуже розумію зловтіху.

Хочеться думати, що здатність до співчуття багато в чому відрізняє нас від тих, хто живе по той бік морального, ментального і політичного поребрика. (І, будь ласка, не треба мені тикати свідченнями маразму і деградації з того боку, це зовсім не привід змагатися в скотстві.)

А замість розборок і взаємних звинувачень краще б ми ініціювали перевірку великих торгових центрів їх власниками і керівництвом, щоб такі трагедії не сталися в наших містах. А ще – були б трохи уважніші до власних трагедій.

Нагадаю, минулого літа під час пожежі в дитячому таборі Вікторія в Одесі загинули троє малюків. Цікаво, хто з тих, що голосно коментує події в Кемерово, хоча б здалеку стежить за цією історією?

А замість розборок і взаємних звинувачень краще б ми ініціювали перевірку великих торгових центрів

Тим часом, там досі не встановлена ​​роль чиновників Одеської адміністрації, які підписували відповідні акти приймання робіт. А слідство триває. Термін утримання під вартою директору табору продовжений. Вихователька Галина Янчик, яку хотіли зробити крайньою і яку ми взяли на поруки, досі знаходиться на підписці і на поруках. І крім директора табору підозру вже висунуто також провідному інспектору Київського районного відділення ДСНС в Одеській області.

Слідство встановило, що протягом 2016-2017 років цей інспектор неодноразово виявляв порушення пожежної безпеки в дитячому закладі, але кожен раз виявивши неполадки, складав черговий акт, давав розпорядження і на цьому все закінчувалося. Хоча за інструкцією вже після другої перевірки інспектор ДСНС повинен був звернутися до адміністративного суду і вимагати повного або часткового зупинення роботи табору, діяльність якого призвела до пожежі та загибелі трьох дітей.

Але кого це все хвилює крім жменьки журналістів і кількох місцевих активістів? Краще порвати один одного в коментарях на шматки за зайву жалісливість або цинізм щодо пожежі в торгівельному центрі за тисячі кілометрів.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Інновації

Сьогодні, 20:00

thumb img
Куди ви пхаєтесь. Білл Гейтс закликав забути про космос і розв'язати 10 глобальних проблем планети Земля
Події

Сьогодні, 21:37

thumb img
В Україні вперше запровадили електронну чергу в перші класи на блокчейні
LOL

Сьогодні, 18:14

thumb img
Всі ми трохи Супрун. У Мережі помітили реакцію Уляни Супрун на появу Олега Ляшка