Синя шапка або Amazon

12 лютого, 10:26
1237
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ринки капіталу продовжують радувати інвесторів

Поки ми, потопаючи в грязі талого снігу, плутаючись у брехні головних героїв президентської кампанії і рятуючи золотоволосу Уляну від інсинуацій цинічних невільних радикалів, готуємося вибрати собі майбутнє, ринки капіталу продовжують радувати інвесторів.

Звичайно, це не більше ніж збіг, але ринки ростуть якраз з того моменту, коли десятки претендентів вступили в жорстоку і безкомпромісну боротьбу за наскрізь прогнилий, роз'їдений корупцією і підточений невір'ям людей український президентський трон.

Який зв'язок між цими подіями? Та, жодного! Хоча, філософськи, схожість є. Адже вибори президента і інвестиції в цінні папери  це надія на краще життя в майбутньому. Зрештою, купівля цінних паперів  теж вибір. І обирати доводиться не з десятків, а з тисяч кандидатів. Та ще й яких! Багатих, розумних, чесних, відкритих, готових чесно відзвітувати про попередні досягнення і дати об'єктивний прогноз на майбутнє.

І потрібно визнати, що кандидати з дуже відомими іменами, Apple, Facebook, Boeing і тисячі інших, останні сім тижнів провели ударно. Вони не крали синіх шапок, не виставляли себе клоунами, не брехали про те, що знизять ціни на iPhone вчетверо або здадуться на милість китайським конкурентам заради дешевого рису. Вони прямо, чесно і простою мовою розповіли про те, що в минулому кварталі все склалося просто чудово, засумнівалися в майбутньому, але й цього вистачило, щоб їхні акції за якихось сім тижнів злетіли в ціні на 15%.

Що й казати, відмінний заробіток. Не гірше українських ОВДП, за допомогою яких при певній вправності теж можна відмінно заробити. Навіть більше, в американському ринку є свої переваги. По-перше, з моральної сторони легше  не потрібно обдирати злиденну державу, що заплуталася у власних боргах і продовжує агонію будівництвом піраміди. Погодьтеся, що позичати під 20% можна лише перебуваючи в скрутному становищі і не замислюючись про завтрашній день. Ну а, по-друге, ризики менші. Коли піраміда завалиться, вас не придавить.

До речі, про вибір... Інвестуючи в ринки капіталу, ви реалізуєте свою мрію про майбутнє самостійно, не довіряючи кандидатам з сумнівною репутацією, як у нас зараз, відмінність між якими, найчастіше полягає лише в різниці статевих ознак.

І не нарікайте на долю, прикриваючись жалюгідними відмовками, що мовляв, «де американські акції, а де я». Минулого тижня набрав чинності закон «Про валюту», завдяки якому реалізувати своє право вибору Щасливе майбутнього, зв'язавши його з Google і Аmazon або хоча б тим же виробником марихуани, Tilray, стало набагато простіше. Та, що там простіше, головне  це вигідніше і надійніше, ніж обирати між двома «ошенками» і «Веселуном Зе».

Нещодавно, одні дослідники спробували вивести формулу багатства, визначивши шість якостей, які допоможуть вам розбагатіти, незважаючи на вік і рівень доходів. Вчені стверджують, що багатим може стати хто завгодно, якщо володіє певними рисами:

· Ощадливістю, бажанням зберігати, менше витрачати і триматися в рамках бюджету.

· Упевненістю при прийнятті фінансових та інвестиційних рішень.

· Відповідальністю за фінансовий результат і розумінням того, що удача грає дуже незначну роль у його досягненні.

· Плануванням або умінням визначати фінансові цілі.

· Послідовністю в досягненні цілей, до самого завершення процесу.

· Соціальною стійкістю, або умінням не робити непотрібні витрати, роблячи модні придбання.

В принципі, нічого складного. Шкода тільки, що наша держава не обдарована жодною з цих якостей. Хоча, кажуть же, що з часом певні переваги можна розвинути в кого завгодно. Чим чорт не жартує, може і в одного з наших кандидатів щось таке корисне для людей вийде. Ну, а поки це питання буде з'ясовуватися, спробуйте прорватися поодинці. Впевнений, знайдуться тисячі людей, у яких вийде.

Читайте інші тематичні колонки на НВ:

Сьогодні в світі з Іваном Яковиною  щодня

Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим  щодня

Кінопошук з Фоззі щочетверга

Діловий тиждень з Сергієм Фурсою  щоп'ятниці

Відкриття з Олексієм Бондарєвим  щонеділі

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 07:10

article_img
Сестри Кім Кардаш'ян. Естетична медицина в Україні перетворилася на масове захоплення
Політика

Сьогодні, 14:19

article_img
Кравчук зізнався, чому не став радянським дисидентом
Політика

Сьогодні, 13:41

article_img
Політолог розповів, наскільки Зеленський залежний від Коломойського