Про що Кемерон говорив із Путіним

11 грудня 2015, 15:21
1816
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Великобританія може виступити важливим фактором по взаємодії Європи та США у сирійському конфлікті

Приєднання Великобританії до західної антиіділівської коаліції в Сирії посилює роль трансатлантичної зв'язки в цьому конфлікті.

Британія завжди виконувала роль сполучної ланки між Європою і США, і її участь в сирійській війні підкреслює єдність європейців і американців. Таким чином, Британія може виступити важливим фактором посилення взаємодії Європи та Америки в сирійському конфлікті.

У середу британський прем'єр-міністр Девід Кемерон провів переговори з російським президентом Володимиром Путіним. Причому згідно з повідомленням канцелярії британського прем'єра, ініціатива його проведення виходила з Лондона. Кемерон і Путін домовилися спільно боротися з ІДІЛ, але при цьому британський прем'єр в черговий раз підкреслив необхідність зміни режиму Башара Асада.

Зрозуміло, що ніякої коаліції між Заходом і РФ не складається. Є лише ситуативна взаємодія, яка в деяких випадках може принести якийсь ефект, але в більшості випадків - ні, оскільки немає повноцінної координації дій.

Всі розуміють, що цілі Росії в Сирії - це не знищення Ісламської держави, а порятунок Асада і його режиму. Як повідомляють США, тільки 30% авіаударів російської сторони припадають на позиції ІДІЛ. Решта - падають на військові формування, які протистоять сирійському президенту.

Це і стало предметом розмови між британським і російським лідерами (а також питання по максимальну координацію дій в Сирії). Подібні консультації відбуваються не тільки між Великобританією і Росією, але і між Росією та США.

Більше точок зору тут

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Інновації

Сьогодні, 20:00

thumb img
Куди ви пхаєтесь. Білл Гейтс закликав забути про космос і розв'язати 10 глобальних проблем планети Земля
Події

Сьогодні, 21:37

thumb img
В Україні вперше запровадили електронну чергу в перші класи на блокчейні
LOL

Сьогодні, 18:14

thumb img
Всі ми трохи Супрун. У Мережі помітили реакцію Уляни Супрун на появу Олега Ляшка