Правильні питання до спецоперації СБУ

31 травня 2018, 15:11
4180
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мене дивують питання щодо того, чи вплине спецоперація за участі Бабченка на імідж  України. Я бачу в них деяку другосортність

Ми ж не ставимо питання про те, яким чином цей майже здійсненний злочин вплинув на опущений нижче ватерлінії імідж Росії в світі. Вони в черговий раз підійшли до скоєння такого роду злочину і спланували ще 30 подібних злочинів, за повідомленнями СБУ.

Але ми говоримо про те, наскільки це вплине на імідж України. Не розумію, чому ми самі собі посипаємо голову попелом, коли насправді маємо сказати чітко і ясно: була проведена абсолютно блискуча операція спецслужб, за яку ми повинні її похвалити.

А те, що про нас скажуть деякі «стривожені» організації, які не можуть нічого іншого зробити, то це їх проблеми – хай говорять, що вважають за потрібне. А ми маємо робити те, що самі вважаємо за потрібне: бо ми захищаємось, ми хочемо утримати свою державу. Якщо цього не станеться, якщо ми будемо шукати проблеми там, де їх немає, то це буде дуже важко зробити.

Думаю, що нам треба ставити питання про відповідальність російського режиму за ті злочини, які він планував, планує і плануватиме далі за кордоном, якщо йому не дати по руках. А обговорення того, які негативні наслідки можуть бути для України, якщо хтось щось там скаже за кордоном, я не розумію.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 01:41

thumb img
Терезу Мей скоро очікує відставка - The Times
Країни

Сьогодні, 11:27

thumb img
Повітряна тривога. Наймасштабніші авіакатастрофи останніх років - інфографіка
Політика

Вчора, 20:03

thumb img
Дружина Зеленського розповіла, якою уявляє себе в ролі першої леді