Пора протверезіти і спуститися на землю

12 грудня 2018, 09:03
8081
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Насіров. Семочко. Мартиненко. Кулик. Ще мільйон маразмів. Послухайте. Ну немає вже сенсу воювати з кожним окремо

Ми ж намагалися. Були й акції, і пледи, і суди. Все це вже було. І ми ж самі живили цю систему своєю наївністю, панікою і неорганізованістю. Пора протверезіти і спуститися на землю. Можна ще довго грати у спостерігачів, героїв над сутичкою і нейтралітет, чекаючи загального екстазу. Цього не буде і це не допоможе. Тому що система вже навчилася з цим справлятися і це обходити.

А вихід є. І ви про нього прекрасно знаєте. Просто він незручний і некомфортний. Адже ми ж усі знаємо, що єдиний спосіб все це поміняти – це політика і влада. Навіть якщо все знову перевернути з ніг на голову, все одно, в кінцевому підсумку, все впирається в можливість донести своє бачення і отримати право його реалізувати. А це і є політика і влада. Як би вам це не подобалося, і як би противно це не звучало. Іншого інструменту немає.

Ні, але правда, смішно ж читати чергового отетерілого від цих новин, який на запитання "За кого голосуватимеш?" верне носом, мовляв, все погано, нікого немає, всі не такі. Так їх і не буде! Або йди сам, або вибирай з того меню, яке є і допомагай об'єднуватися з іншими. Всіх кандидатів і політиків ти знаєш. Всі свої можливості, сили і готовність вже оцінив. Вибери вже, нарешті, своїх – свого кандидата, свою партію – і зроби все можливе, щоб вона привела до урн якомога більше твоїх людей і перемогла.

Це і буде реальним продовженням всіх цих мільйонів постів про розчарування. Якщо, звісно, всі ці пости про справжнє «Дістало!», а не ексгібіціонізм і бажання приєднатися до трагічного хору розчарованих.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Вчора, 17:45

article_img
Наші люди. Діаспора стала двигуном українського лобі в США та збирає мільйони доларів для батьківщини
Наукпоп

Вчора, 15:52

article_img
Кривавий Місяць. Сьогоднi на жителів Землі чекає незвичайне затемнення
Економіка

Вчора, 13:15

article_img
Інфраструктурний підйом. В Україні рекордними обсягами будують дороги, аеропорти, мости