Подорож героя. Як розкрити свій справжній потенціал

12 лютого, 17:24
1856
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Долаючи труднощі, ви навчитеся краще розуміти себе та інших

Більшість з вас знає, що я часто говорю в своїй колонці про вихід із зони комфорту. Це тому, що я щиро переконаний: вихід із зони комфорту необхідний, щоб впоратися з життєвими викликом – рости, долати і творити.

Щоб стати успішним в сучасному світі, потрібно вийти за рамки, залишити зону комфорту, зійти з второваної стежки.

Ви повинні створити для себе простір, в якому буде місце життєвим викликам. Ми потребуємо викликів, щоб рости, розвиватися і відчувати себе гідними людьми. Без труднощів життя може здатися безглуздим. Завдяки викликам у ньому з'являються цілі, воно наповнюється фарбами.

У кожного з нас свої уявлення про виклик. Для одних виклик передбачає щось масштабне, наприклад, прогулятися по Європі або піднятися на Еверест. Для інших це щось трохи менше – спробувати нову їжу або спробувати зайнятися чимось новим.

Зміна ракурсу дозволить побачити набагато більше, ніж ви могли очікувати

Для мене виклик завжди означав подорож у невідоме. І я їжджу в місця, які не обов'язково є популярними туристичними центрами. Серед моїх улюблених – Туреччина, Колумбія, Еритрея та Іран.

По правді кажучи, я приймаю виклики, пов'язані з поїздками в найзагадковіші, найнезвичайніші місця, які можуть навіть вважатися небезпечними – місця, які найчастіше є таємними скарбами цього світу. Під час своїх експедицій я постійно дізнаюся щось нове про власне життя, про різних людей, різні культури, про світ і про те, що можна вважати «істиною» або «реальністю».

Саме цими подорожами я відганяю від себе сіру буденність, яку породжують повсякденні заняття і звички. Ми так часто застрягаємо в рутині, яка перетворюється на спосіб життя – і спостерігаємо одні і ті ж картини, розмовляємо з одними і тими ж людьми, відчуваємо одні і ті ж смаки. Життя стає передбачуваним, комфортним і, відверто кажучи, нудним і непримітним.

Але ви можете змінити це, порушивши рутину і змістивши кут зору. Уникаючи звичних моделей, ви можете поглянути на своє життя з боку, з позиції спостерігача. Повірте, така зміна ракурсу дозволить побачити набагато більше, ніж ви могли очікувати.

Такий зсув можливий завдяки тому, що я називаю «Подорожжю героя». Його суть полягає в тому, щоб на самоті вирушити в невідомість, стикатися з труднощами, робити нові відкриття, а потім, повернувшись додому, застосовувати засвоєні уроки, щоб поліпшити своє життя. «Подорож героя» – це те, що повністю змінило мій погляд на життя, і це те, що здатна зробити будь-яка людина.

«Подорож героя» може привнести у ваше життя виклик, сенс і радісне хвилювання. Ви можете вирушити у власну «Подорож героя», щоб вийти із зони комфорту і потрапити в нове середовище, яке допоможе вам удосконалюватися і рости. Долаючи труднощі, ви навчитеся краще контролювати своє життя і краще розуміти себе та інших. Вирушивши у «Подорож героя», ви зможете навчитися по-новому дивитися на реальність, перемогти страх, відчути велику впевненість у собі, поліпшити свої соціальні навички і набути більше свободи, ясності, цілеспрямованості і щастя.

Більше про життя Пітера можна   читати в Facebook   ,   на його сайті petersantenello. com , стежити за ним в   Instagram   , або на   YouTube   .

Там же можна знайти детальну інформацію про зустріч "Подорож героя. Як вийти із зони комфорту і розкрити свій справжній потенціал", яка відбудеться 20 лютого в Києві.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Більше блогів тут

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 08:56

thumb img
Голоси українського Криму. Російська окупація півострова день за днем, розказана очевидцями
Політика

Сьогодні, 06:43

thumb img
Жодних селфі. Яка відповідальність передбачена за порушення таємниці голосування
Політика

Вчора, 18:55

thumb img
Поважаю євреїв і росіян, але президентом повинен бути українець. Користувачів Facebook обурила фраза політолога Палія