Починається війна. Що сказав Трамп американцям

11 лютого, 09:03
39124
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент США Дональд Трамп зачитав у Конгресі своє звернення до народу і парламенту  те, що в Америці називається Statе of the Union (Промова про стан Союзу)

Це було найдивніше послання за весь час існування цього жанру, після якого демократи вирішили дати старт новому розслідуванню проти президента і його сім'ї. Почнемо з того, що його вперше відклали. Точніше, так: у 1986 році Рональд Рейган не став читати своє послання, заплановане на 28 січня. Але тоді була дуже поважна причина – вранці того ж дня у Флориді під час запуску вибухнув космічний шатл "Челленджер". Всі люди, що перебували на борту, загинули. Це була величезна трагедія для США.

Цього ж разу все було зовсім інакше. Трампа просто не покликали в Конгрес! Опозиційний спікер Ненсі Пелосі оголосила, що президент поводиться як остання свиня, не хоче платити майже мільйону державних службовців, тому не заслуговує виступу з трибуни Конгресу.

Трамп дико образився, але потім все-таки здався. Він прийняв рішення перезапустити уряд і почати платити всім державним службовцям. Пелосі змінила гнів на милість і покликала президента виступити. Правда, під час всього виступу Пелосі дивилася на президента як на купу сміття, а її оплески моментально стали інтернет-мемом. Вона не плескає президенту, вона шле йому промені зла і ненависті.

На відео з Конгресу помітно, що багато жінок одягнені в біле – це нагадування про боротьбу суфражисток за рівні з чоловіками права. До речі, голосувати американкам дозволили рівно сто років тому – у 1919 році.

Звичайно, якщо послухати Трампа, то можна подумати, що він і є – найголовніша суфражистка в історії. За його словами, це він так зробив, що жінкам тепер відкриті всі дороги. Трамп нагадав, що в Палаті представників працює рекордна кількість жінок – більше ста! На цьому моменті весь зал піднявся на ноги і став йому аплодувати. Навіть демократи, які майже всю його промову сиділи мовчки і нудьгували.

До речі, Трамп не зовсім навіть збрехав, коли сказав, що рекордне число жінок у парламенті – це його заслуга. Річ у тім, що багато американок просто на дух не виносять свого президента. До Конгресу вони пішли з головною і єдиною метою – викинути його з Білого дому. Тож у якомусь сенсі – так, завдяки йому вони там опинилися.

Втім, головним у промові Дональда Трампа була його загроза зупинити роботу парламенту, якщо проти нього самого і його сім'ї будуть продовжені розслідування. За його словами, Вашингтон зараз очікують "або мир і законотворчість, або війна і розслідування". Іншого вибору він не залишив.

І ви знаєте, демократи в Конгресі вже вирішили, чого вони хочуть. Майже відразу після звернення Трампа глава комітету з розвідки Адам Шифф дав старт новому розслідуванню проти президента і його сім'ї. Цього разу слідчі будуть шукати не зв'язки Трампа з Росією, а фінансові порушення в його численних компаніях і підприємствах, якими керують його діти.

Я майже не сумніваюся, що вони обов'язково щось та знайдуть. Таким чином, у Вашингтоні не буде миру і законотворчості. Там починається війна і розслідування.

Більше світових новин у відеоблозі Івана Яковини:

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу   Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Люди

Вчора, 14:04

article_img
Віддалений гавкіт собак. Інтерв’ю з командою фільму про війну на сході України, який претендує на Оскар
Наукпоп

Вчора, 07:00

article_img
Ейнштейн лютує. Дослідження темної матерії кидає виклик сучасній фізиці
Країни

Вчора, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку