П'ять правил відпочинку у вихідні

12 жовтня 2018, 23:17
3809
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У багатьох вихідні пролітають швидко і безглуздо

І у мене так було, поки я не визначив 5 правил відмінних вихідних. Ділюся ними:

  1. Прокидайтеся рано

Я намагаюся прокидатися в той же час, що й у будній день – о 5.30. В крайньому випадку, о 7 ранку, коли сходить сонце. Тоді відчуваю себе набагато енергійніше, та й у понеділок легко прокидатися – не збиваються біологічні ритми. Важливо не засиджуватися до пізньої ночі перед комп'ютером або ТВ, і в 10.30-11.00 вечора лягати спати.

  1. Плануйте вихідні

Перегляд фільму, поїздка на природу або до друзів, читання книги. Прямо в календарі, погодинно і дотримуючись цього розпорядку. Здається трохи абсурдним робити це у вихідні, але ефект дуже хороший.

  1. Не працюйте у вихідні

Багатьом знайоме, коли доводиться доробляти справи у вихідні. Це не найкраще заняття для зняття напруження, тому намагайтеся рішуче відмовлятися від справ, які вам дають "на вихідні". Якщо ж діватися нікуди, тоді заплануйте справи на ранній ранок у суботу і сфокусуйтеся протягом 3-4 годин. Після чого викиньте їх з голови, і повністю віддайтеся відпочинку на 2 дні.

Правда, цього правила я дотримуюся не завжди – такий графік бізнес-тренера. Але за можливості обов'язково застосовую.

  1. Релакс без почуття провини

Втома накопичується, і раптово може настати вигоряння. Тому у вихідні необхідно повністю розслабитися, щоб потім працювати довго і щасливо. Відпочивши розум і тіло будуть знаходити більш ефективні рішення, швидше їх вирішувати, уникаючи конфліктів на роботі

Просто дивіться фільм, лежіть у кріслі, і не переживайте про справи. Гуляйте, думаючи тільки про красу природи. Спілкуйтеся, насолоджуючись тільки цим процесом.

  1. Займаюся спортом

Найкращий відпочинок – це перемикання. Сиділи весь тиждень і працювали головою? Руки в ноги і на природу, в спортзал або навіть вдома – розминка, зарядка, віджимання або планка.

Вранці я завжди роблю розминку цигун, потім медитую, після чого роблю силову зарядку – "7 min workout" (за допомогою однойменного програми в смартфоні). Це дає мені приголомшливу енергію протягом всього дня. А ближче до вечора роблю комплекс з шести планок, які відмінно розвивають прес і силу рук, і займаюся на орбітреку. Список 70 відмінних книг на вихідні.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Країни

Вчора, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора
Політика

Вчора, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео
Люди

Вчора, 19:20

article_img
Мені не 80, щоб я гарно зберіглася. Ольга Сумська про вік, забобони і прабабусю, в яку закохався Нестор Махно