Навіщо Путіну Кримський міст

15 травня 2018, 17:03
2404
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Якщо включити мізки, відключивши емоції, то варто розглядати Керченський міст, як економічну санкцію проти РФ, яку Путін наклав сам

Але зробив він це не тільки за власним бажанням. До прискорення і подорожчання цього космічно дорогого і економічно непотрібного проекту доклали руку кримські татари і українці, перегородивши дорогу українським контрабандним товарам з материка.

Цей міст — чиста імперська примха фюрера, без якої він обійтися не міг. Економічно міст мав би сенс, якби РФ була нормальною країною, і тоді він став би ще одним мостом між Азією і Європою, частиною великого транспортного коридору.

А в ситуації окупації Криму цей міст впирається в центральний ринок міста Сімферополя і ворота військової бази в Джанкої. Все.

Судноплавство, порушення законів і інше — це окремі питання, я власне про міст говорю. А ще я впевнений, що його будівельники не впевнені, що він у всіх місцях встоїть. Пам'ятаю, будували трамплін до Олімпіади в Сочі, внизу текла річка, і він поповз. І ось на подібний випадок у росіян є попи з кадилами для освячення бетонних конструкцій і росТВ – для висвітлення версії про «українських диверсантів», коли з мостом щось трапиться. Думаю, заготовки такої новини про всяк випадок уже лежать у редакторів пропаганди.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 14:31

img
Реванш агресора. Як Україна реагує на повернення РФ до складу ПАРЄ
Події

Сьогодні, 07:11

img
Війна в 140 знаках. Чому пости і твіти можуть поранити не гірше куль
Фінанси

Сьогодні, 12:15

img
НБУ виведе з обігу монети 1, 2 і 5 копійок, введе купюру номіналом 1000 грн