Наша головна мета

20 лютого 2019, 12:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Це стане величезною помилкою Росії – починати будь-які військові дії відносно України

Я не можу передбачити їхніх дій, але сподіваюся, що вони будуть достатньо розумними, щоб не провокувати і не створювати додаткових міжнародних інцидентів. У той же час сьогодні ніхто не застрахований від кібератак з боку Росії, і Україна в цього року стане їхньою головною метою.

Відео дня

У тій неприємній і трагічній події в Азовському морі ми знову бачимо, як Росія обрала шлях порушення міжнародних стандартів і норм. Тому міжнародне співтовариство повинне вийти і пояснити, що така поведінка Росії є неприпустимою. І моя надія, звичайно, на те, що ситуацію вдасться розрядити, моряки і судна зможуть повернутися додому, а всі учасники конфлікту нарешті сядуть за стіл переговорів для серйозної дискусії щодо вирішення проблеми Донбасу, і це буде відбуватися без інформаційного втручання, провокацій і згідно Мінським угодами.

Ось це точно першочергове завдання, додаткова мілітаризація ситуації – не вихід, це тільки наблизить ризики війни. Думаю, головне сьогодні – це все ж дипломатія.

Будь-яка гонка озброєнь провокує ескалацію конфлікту

Я прихильник переговорів, і повірте, ми досить серйозно оцінювали ситуацію в Україні за часів Обами, я бував у Києві з офіційним візитом, але ми дуже обережно приймаємо рішення про надання летальної зброї. Будь-яка гонка озброєнь провокує ескалацію конфлікту.

Адміністрація Обами ініціювала головне – санкції проти Росії, які також були прийняті більшістю європейських країн і продовжуються досі. Така політика проти російської агресії більш результативна. Адже, як бачимо, Путін обмежився окупованими територіями Донбасу і не пішов далі.

Повну версію інтерв'ю c Джоном Керрі читайте в журналі Новое Время за 14 лютого 2019 року. Републікація тексту заборонена

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу   Мнения Нового Времени

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Погляди
Дайджест авторських поглядів щодо найбільш гострих питань
Щовівторка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X