Міжнародний день бабусі

5 травня 2018, 21:03
6830
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Всі ми пов'язані один з одним сильніше, ніж думаємо

Попередню частину історії Пітера читайте тут

Судячи з моїх спостережень, в Україні досить багато свят. Буває так, що виходжу вранці посеред тижня на вулицю, а там порожньо. В силу того, що я досить часто виїжджаю з країни і у мене недостатньо часу для повного занурення в місцеву культуру, такі святкові дні стають несподіванкою.

Свята – так само як і скріпки, картини, ліфти і дверні ручки – починалися з ідеї, яка зародилася в чиємусь розумі. Тож у мене є ідея: пропоную нове свято – Міжнародний день бабусі.

Я вже писав про найвпливовішу мафію в Україні, а то й в усьому світі, – про бабусь-мафіозі. Тоді я написав веселий текст, віддаючи бабусям належне і підкреслюючи їх справжню цінність для суспільства.

Так, зустрічаються бабусі різних форм і розмірів, вони можуть бути вашими найкращими друзями і лютими ворогами. Втім, якщо говорити про мій досвід спілкування з ними, то він був позитивним.

Бабуся – це, ймовірно, одне з найкрутіших слів на планеті

Але є також і зворотний бік, адже багато хто з них втратили чоловіків, сім'ї, роботи і живуть на крихітні пенсії. Система, яка обіцяла так багато, вмить зникла і залишила багатьох в ситуації, коли вони вже нездатні заново себе віднайти. Мало що може їх надихнути або мотивувати.

Якось минулого літа я ніс квіти своїй дівчині і пройшов повз бабусю, котра подивилася на ці квіти так, немов у моїх руках було сонячне світло. Я вирішив купити ще квітів і подарувати тій бабусі.

Можливо, квіти пробудили в ній ностальгічні спогади про часи, коли вона була молодою і сиділа на парковій лавці з молодим Іваном або Сашком, в якого була закохана. Він був міцним радянським хлопцем, що запав їй у серце завдяки усмішці, холодному Жигулівському і головне – квітам. Можливо, саме тоді вона отримала квіти в останній раз.

У той момент, коли я подарував бабусі букет, з її обличчя зник смуток, а глибокі блакитні очі засяяли. Глибокі похмурі зморшки розглядалися, а потім і губи розпливлися в усмішці. Вона не вірила, що я подарував їй квіти, і тримала їх акуратно, подалі від себе, немов я лише позичив їй букет на короткий час.

Тоді я сказав, що це подарунок. Її гарна посмішка нагадувала Середземне море. Я відчував, що всередині мене все вирувало, і йшов геть з неймовірною легкістю в ногах.

Через хвилину я озирнувся назад і побачив, як бабуся притиснула букет до грудей, немов дитину, і хитала його з боку в бік, світилася, поки повз проходили люди. Упевнений, хоча б на один день світ став для неї яскравим.

Всі ми пов'язані один з одним сильніше, ніж думаємо. Усміхнена бабуся піднімає настрій тим, хто проходить повз. Ті, в свою чергу, збільшують кількість позитиву, адже дарують його людям, що їх оточують. Цей цикл нескінченний.

Тож, змінюючи настрій бабусі, ви міняєте суспільство на краще. Це і є причина для нового свята.

Розумію, є певна небезпека в тому, щоб називати його Міжнародним днем ​​бабусі, адже визначення бабусі досить вільне. Немає точного віку, досягнувши якого жінку офіційно можна класифікувати як бабусю. Деяких жінок це слово образить, адже вони ще не досягли того віку, щоб бути бабусями, або все ще прагнуть бути дівчатами, навіть в свої немолоді роки.

Але насправді це свято про те, щоб дарувати квіти жінкам у віці приблизно 50 років і вище. І бабуся – це, ймовірно, одне з найкрутіших слів на планеті, тому я його використовую.

Перший Міжнародний день бабусі пройде 17 червня. Все, що потрібно для святкування, – подарувати бабусі квіти, а потім спостерігати за її реакцією і за тими почуттями, які вона у вас викликає!

Якщо ближче до дати захочете стежити за інформацією про Міжнародний день бабусі, зв'яжіться зі мною в Facebook або Instagram. І планую зробити до події класне відео.

Тепер Пітер живе в Києві і продюсує відео про Україну. Один з найвідоміших роликів Fish out of water про його життя в українській родині в селі Осипенко. Більше про життя Пітера можна читати в Facebook або на його сайті petersantenello.com і стежити за ним в Instagram.

Наступна частина історії Пітера буде опублікована в розділі Погляди . Слідкуйте за оновленнями.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Геополітика

Вчора, 15:10

thumb img
На закритих зустрічах у Кремлі прес-секретар Путіна прогнозує перемогу Порошенка - джерело
Інновації

Вчора, 20:00

thumb img
Куди ви пхаєтесь. Білл Гейтс закликав забути про космос і розв'язати 10 глобальних проблем планети Земля
Політика

Сьогодні, 00:15

thumb img
Зеленський - ляпас, Коломойський - найяскравіший, Порошенко помилився: головне з інтерв'ю Авакова