Європа тріщить по швах

13 грудня 2018, 12:22
6092
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ситуація у Великій Британії сьогодні складніша, ніж у Франції. А її наслідки відчують не лише в Об’єднаному Королівстві

Brexit, який допоміг Терезі Мей очолити уряд, тепер може стати причиною її відставки. Угода, погоджена британським урядом з Радою ЄС не подобається навіть однопартійцям Мей, не кажучи вже про опозицію. І те, що прем’єрка запропонувала відкласти голосування, означає, що в неї підтримки у парламенті майже не лишилося.

Станом на сьогодні Мей зберегла за собою посаду прем’єр-міністра, але це не означає, що вона убезпечила країну від можливості проведення дострокових виборів. Під час дискусії в парламенті було видно, що проти неї виступали не тільки прихильники Джеремі Корбіна – лейбористи, а й члени Консервативної партії.

Європейські очільники відмовились вносити зміни в угоду про Brexit, тож якщо Мей не знайде голосів, відставка британського уряду практично неминуча, як і позачергові вибори. Проте шансів на перемогу немає ні у консерваторів, ні у лейбористів.

Слабка Європа – це сильна Росія

Сьогодні чомусь ніхто не звертає увагу на те, що в Британії вже третій рік набирають обертів так звані «ліві», які тісно пов’язані з Кремлем.

За умов мажоритарної системи виборів їхній прихід до влади дуже ймовірний. І це без перебільшення загрожує єдності Королівства. Вони просто почнуть рвати Британію зсередини. За умов настільки серйозної політичної кризи, росте вірогідність проведення нового референдуму про вихід Шотландії, а потім і Північної Ірландії.

У більшості країн Європи зараз перемагає або консерватизм, або лівий рух. Об’єднати їх в рамках ЄС надзвичайно складно. Європа тріщить по швах. А слабка Європа – це сильна Росія. З усіма відповідними наслідками для України.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Зверніть увагу

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

IT-індустрія

Вчора, 20:10

article_img
Розвідка доповіла. Чому шпигунські скандали можуть знищити Huawei
Політика

Сьогодні, 08:17

article_img
Це ще одна вистава. Відомі українці поділилися думкою про кандидата Зеленського
Економіка

Сьогодні, 10:23

article_img
Головні новобудови країни: НВ визначило топ-10 інфраструктурних проектів України