Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Чому я проголосую за Порошенка?

30 листопада, 16:39
8348
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

І чому – ніколи не зроблю цього

Чому я обов'язково проголосую за Порошенка?

1. Кожна зустріч з поліклінікою для мене стрес з самого дитинства. Вперше з'явилася перспектива того, що вся ця радянська медицина піде в минуле. Радію, коли медична мафія вимагає відставки Супрун і не знаходить аргументів.

2. Асоціація з ЄС. З огляду на обставини можна було відмовитися від неї і навіть отримати щось натомість. Але позиція України принципова – ЄС, НАТО. Навіть якщо з того боку на це дивляться скептично. Все це і безвізовий режим дасть свої плоди дуже скоро.

3. Україна знайшла суб'єктність. Ми вижили, ми є. Мені зрозуміло, що саме змінилося, і я готовий за це голосувати.

4. Порошенко не диктатор і не хоче ним бути. Іноді це грає в мінус Україні, але я переконаний, що від диктатури стане тільки гірше. Навіть якщо садити будуть тих, хто не подобається мені.

5. Мені імпонує позиція в питаннях військовополонених, мені подобається, як ми звертаємо на себе увагу і просимо допомоги в усього світу. Не просто просимо, а пояснюємо, чому це вигідно.

6. Ідея з томосом і помісною церквою – це важлива історична віха. Це крок до звільнення, навіть для невіруючих.

Слово "реформи" остаточно перетворюється на лайливе

7. З економікою могло бути значно гірше – а зараз є зростання, хоч і невелике. Напевно, в цій частині світу вже ніколи не буде стрибкоподібного зростання. Дуже не хочеться втрачати навіть ці темпи.

8. Реально альтернативи Порошенку я не бачу. У мене дуже добра пам'ять і багато гарних знайомств, щоб зрозуміти, хто чого вартий.

9. У нас тепер є армія, навіть трохи флот, і ситуація з добровольцями не перетворилася на війну всіх проти всіх.

10. Мені здається, я давно не чув про те, що в поліції б'ють, катують і вбивають, як було раніше. Важко поки говорити про успіхи реформи поліції, але точно стало краще, ніж було.

11. У нас є кілька міністрів, які точно на своїх місцях. Наприклад, взагалі не дратують Гройсман, Омелян, Супрун.

Чому я ніколи не проголосую за Порошенка?

1. До кінця першого терміну його оточення – якісь мутні люди. Або без інтелекту, або без сорому зовсім.

2. Системна корупція нікуди не поділася, спроби прокуратури показати успіхи на «ловах бліх» – це красиво, але мене не переконує.

3. Хоча я поважаю професіоналізм правоохоронних органів в Україні, очевидно, що деякі підозрювані втекли за допомогою влади. Навіть показово нікого не посадили за овинуваченнями в жахливій ​​корупції

4. Ідея електронного декларування провалилася. Замість фільтра це перетворилося на легалізацію сумнівних капіталів.

5. Керівна еліта повністю втратила підтримку громадянського суспільства і душевного контакту з ним – чекає моменту, щоб остаточно придушити справжніх активістів.

6. Водночас влада абсолютно безпорадна і не реагує там, де треба – на перекриття доріг, показові захоплення бізнесів тощо.

7. За Порошенка слово «реформи» остаточно перетворюється на лайливе. Схоже, такі президенти вже не зможуть вимовляти його вголос.

8. Система послідовно вичавила з себе всіх реформаторів. Ще тримаються Омелян і Супрун, але зі зміною влади важко буде забезпечити незворотність цих реформ.

9. Наші союзники перебувають далеко. Країни, з якими ми межуємо, в основному в прохолодних або жахливих відносинах з Україною.

10. Кампанія про віру, армію і мову – дивно провальна. Це взагалі все не моє, я особисто дуже засмучений цими зображеннями.

Текст опублікований з дозволу автора

оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua