Безтурботної Європи більше не існує

13 грудня 2018, 08:03
1184
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Влітку терористи атакували Ніццу – символ заможності і безтурботного буржуазного відпочинку. Взимку – різдвяний Страсбург

Страсбург завжди асоціюється зі святом. Місто – казка, з кожної вулички видно шпиль готичного Собору на центральній площі, всюди – квіти, нестерпно смачний запах тістечок і круасанів, місцеве вино в маленьких келихах з зеленою ніжкою, ельзаська цибулева тарта і інші страви, мікс німецької, французької і швейцарської кухні.

Канали, якими снують туристичні кораблики і гордовито пропливають лебеді. Тут прекрасно в будь-яку пору року й завжди не втовпитися від туристів.

Вперше я побувала тут в далекому 1996-му і закохалася безмірно і безмежно, й знаю кожну вуличку в районі Старої Франції, й смак кави в усіх ельзаських ресторанчиках Старої Площі.

Взимку головний Різдвяний ярмарок збирає тисячний різноголосий і багатонаціональний гармидерний веселий натовп. Туристи блукають між лотками, п‘ють запашний глінтвейн, смакують ніжний козиний сир і ельзаські ковбаски, розгрібають на сувеніри імбирні пряничні будиночки, які є міні-копіями реальних казкових будинків, що навколо.

Влітку терористи атакували Ніццу – символ заможності і безтурботного буржуазного відпочинку. Взимку – різдвяний Страсбург.

Без сумніву, це атака не лише на європейську безпеку, це атака на цінності, це сигнал – що безпечної і безтурботної, затишної квітково-круасанової Європи, де з чашкою гарячого шоколаду чи глінтвейну можна сховатися від всіх проблем, більше не існує.
Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект