10 найкращих серіалів 2018 року

10 січня, 22:03
10446
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

sho.com

Фоззі: Джиму Керрі і команді вдалося створити новий формат

Якщо вірити статистиці, в минулому році на планеті вийшло в ефір більше семисот серіалів

З них штук тридцять п'ять з'явилося в четвергових оглядах, і тепер саме час остаточно «закрити» рік, вибравши з них десятку найкращих новинок. Почнемо.

10. Видозмінений вуглець. Netflix, 10 епізодів. 7,5 з 10

Дорогуща екранізація пристойної наукової фантастики, однойменного роману Річарда Моргана. Вельмишановний Юель Кіннаман в головній ролі, яскравий екшн, але багатошарова розповідь дещо провисла до фіналу.

9. Повернення додому. Amazon, 10 епізодів. 7,5 з 10

Виявляється, у Джулії Робертс все в порядку зі смаком – вона зіграла головну роль (і стала співпродюсером, як зазвичай і буває з великими зірками) в дуже примітному серіалі «Повернення додому». Загадковий проект з реабілітації американських солдатів, небезпечні експерименти, відмінний каст і Сем Есмейл (творець «Містера Робота») біля керма. Рецензія – наступного четверга.

8. По той бік. Starz, 10 епізодів. 8 з 10

Ще одна непогана наукова фантастика, паралельні світи, теорія змови і Джей Кей Сіммонс, що переконливо зіграв дві ролі. Гідний серіал, який знайшов свого глядача. Інша справа, що його трохи. Цього глядача.

7. Гострі предмети. НВО, 8 епізодів. 8 з 10

Другий міцний жіночий детектив від Жан-Марка Валле і НВО після «Великої маленької брехні». Шуму на цей раз було менше, але серіал все одно хороший. Еммі Адамс органічно вписалася в похмурий сюжет Джилліан Флінн. Перегляду не підлягає, але один раз подивитися варто.

6. Патрік Мелроуз. Showtime & Sky Atlantic, 5 епізодів. 8 з 10

Суворий мінісеріал про життя Патріка Мелроуза, плейбоя з надламом і скелетами в численних шафах. Бенедикт Камбербетч у головній ролі просто чудовий, нагороди чекають героя.

5. Маніяк. Netflix, 10 епізодів. 8,5 з 10

Рімейк світлої норвезької комедії обернувся міцною футуристичною драмеді в дусі найкращих епізодів «Чорного дзеркала» (британських часів). Чудова Емма Стоун награла на кілька статуеток, а ініціатор проекту Джона Хілл старався, як міг. Той рідкісний випадок, коли фінал не псує сезон.

4. Баррі. НВО, 8 епізодів. 8 з 10

Біллу Хейдеру вдалося створити проривний оригінальний серіал, який витягнув його з натовпу акторів зі смутно знайомими обличчями, перетворивши на «того хлопця, який грає Баррі». Чорнющай комедія про кілера, який вирішив стати актором і влаштувався на акторські курси. За сумісництвом.

3. Траст. FX, 10 епізодів. 8,5 з 10

Денні Бойл тримав мене на гачку протягом усього сезону. Давню історію викрадення спадкоємця сім'ї Гетті можна було б нагуглити на раз-два і не мучитися, але «Траст» був вартийав цих мук. Дуже гарний, соковитий і реалістичний серіал, одне з головних і приємних відкриттів минулого року.

2. Метод Камінські. Netflix, 8 епізодів. 8,5 з 10

Цей серіал переглянутий вже двічі і щось підказує мені, що це ще не кінець. Чак Лоррі як і раніше в формі, його нова драмеді з Майклом Дугласом і Аланом Аркіним надихає сильніше інших учасників топа. Життя прекрасне, дорогі мої, навіть якщо... Дивіться і передивляйтеся.

1. Жартую. Showtime, 10 епізодів. 9 з 10

Це не найсмішніший серіал з десятки, і не найпохмуріший, але він точно повинен перебувати на першій позиції. Джиму Керрі, Мішелю Гондрі та команді вдалося створити щось неповторне, новий формат і нову планку в жанрі. Серіал прекрасний і цинічний, як ми з вами і час, в якому ми живемо.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Читайте тематичні колонки на НВ:

Кінопошук з Фоззі - щочетверга

Сьогодні в світі з Іваном Яковиною - щодня

Особисті фінанси з Іваном Компаном - щовівторка

Діловий тиждень з Сергієм Фурсою - щоп'ятниці

Відкриття з Олексієм Бондарєвим - щотижня

Більше поглядів тут

Зверніть увагу

20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект