«Сором за президента». Сенцов прокоментував розмову Зеленського з ветеранами в Золотому

Події

27 жовтня 2019, 12:58

Режисер Олег Сенцов прокоментував розмову президента Володимира Зеленського з добровольцями в Золотому в суботу, 26 жовтня.

«Переглянув вчорашнє гучне відео стендапа з серії #янелох. В наслідку: сором за президента і гордість за добровольця. Не пишу про військових, бо не відчуваю на це морального права, оскільки не був на війні. Хочеться лише сказати їм дякую, за те, що у нас все ще є своя країна», — написав Сенцов у своєму Facebook.

Нагадаємо, 26 жовтня, президент України Володимир Зеленський приїхав до добровольців в Золоте. Його відповіді на запитання ветеранів викликали суспільний резонанс.

Ветеран питав у Зеленського щодо зустрічі з приводу протестів Ні капітуляції, які пройшли по всій країні. Учасники акції розглядають можливість застосування формули Штайнмайєра як капітуляцію перед РФ.

«Він мені передав, я прочитаю. Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав — зброю прибери. А ти мене не переводь на акції», — сказав Зеленський.

Інші новини

Всі новини