Після розмови із Зеленським. Ветерани не збираються покидати Золоте

Події

26 жовтня 2019, 20:09

Після розмови з президентом Володимиром Зеленським сьогодні, 26 жовтня, ветерани не збираються залишати Золоте.

Про це у коментарі Telegram-каналу Останній блок-пост #Ні_Капітуляції заявив колишній боєць добровольчого полку Азов Денис (позивний Янтар), який і розмовляв з Зеленським про протести в Україні.

За його словами, ветерани залишаться там, поки існує загроза «втрати території України».

«Ми діємо в рамках закону. Певні нюанси, які він озвучував ще, ми їх почули, однак, я кажу: ми закон не порушуємо. Тому залишаємося тут і будемо надалі стояти за Україну», — пояснив боєць.

Водночас у штабі ООС повідомили, що Зеленський у Золотому спілкувався не з добровольцями. У штабі підкреслили, що ці люди перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, порушуючи Закон про ООС, чому надається належна правова оцінка.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що провів дві доби в Золотому і поспілкувався з людьми, зокрема «озброєною групою на околиці села».

Нагадаємо, що президента України Володимира Зеленського обурило запитання про можливу зустріч з ветеранами щодо протестів Ні капітуляції.

Інші новини

Всі новини