Бойовики майже тиждень не дають відновити електроенергію в частині Мар'їнки − ООС

Події

30 листопада 2019, 15:34

Частина міста Мар'їнка в Донецькій області майже тиждень залишається знеструмленою через побоювання ремонтників у нападі бойовиків, які не надали гарантій безпеки.

Про це повідомили в прес-службі Операції об'єднаних сил.

25 листопада через негоду знеструмило майже 260 будинків у Мар'їнці. Бригади українських ремонтників оперативно відновили подачу електрики до 200 будинків, інші будинки залишилися знеструмленими.

В штабі пояснили це тим, що бойовики не надали гарантій безпеки: пошкоджені лінії електропередач розташовані в межах ведення вогню окупантів.

«Станом на 14 годину 30 листопада гарантій дотримання режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації так і не надано. Українською стороною СЦКК, через СММ ОБСЄ, збройним формуванням РФ було подано запити щодо надання ними гарантій припинення вогню. Останній запит надіслано сьогодні, 30 листопада», — пояснили в ООС.

Інші новини

Всі новини