На Донбасі бойовики дев’ять разів обстріляли українських військових

Події

29 листопада 2019, 07:33

Протягом минулої доби в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі терористи дев’ять разів порушили режим припинення вогню.

Як повідомляє прес-центр ООС, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Північ неподалік Новолуганського і Шумів бойовики вели вогонь з РПГ, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї, поблизу Троїцького — зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів, в районі Майорська — з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід неподалік Новотроїцького терористи обстріляли українських військових з ручних протитанкових гранатометів, поблизу Березового — зі стрілецької зброї, в районі Красногорівки — з СПГ та великокаліберних кулеметів, неподалік Мар'їнки — з РПГ, підствольних гранатометів та стрілецької зброї, поблизу Водяного — зі станкових протитанкових гранатометів.

Втрат внаслідок обстрілів серед військовослужбовців Об'єднаних сил не було.

З початку поточної доби доби обстрілів з боку бойовиків не було.

Інші новини

Всі новини