Как украинцы в тылу помогают Кремлю воевать

17 комментировать
Обізнані, на перший погляд, в потужності російської пропаганди українці масово ідуть на повідку у Кремля в своїх соціальних мережах 

Останні декілька днів мережу просто розриває від фотографій та відео з українськими військовими, яких катують російські терористи. Українці не соромляться масово розповсюджувати відео знущань над бійцями з Донецька, а деякі ЗМІ спекулюють на цій тематиці, збираючи численні перегляди.

Здавалося б, дійсно, горе, несправедливість, військовий злочин, ви мусите це побачити, щоб знати, наскільки росіяни та бойовики в Донбасі озвіріли. Але ніхто з десятків тисяч користувачів чомусь не думає над тим, чому на відео - мікрофони головних рупорів московської пропаганди, а фото катувань публікують фейкові або неперевірені акаунти.

Навіть в мирний час, при ДТП чи інших катастрофах, в медіа не заведено публікувати сцени відвертого насилля та тіл загиблих. Але простакуватість і неотесаність бере гору як над журналістами, так і над простими читачами, які  абсолютно без поваги до героїв публікують та поширюють фото загиблих бійців чи брутальні кадри знущання.

Простакуватість і неотесаність бере гору як над журналістами, так і над простими читачами

Як мінімум, це неповага до всіх тих кращих співвітчизників, які віддали життя, захищаючи українців. Тих українців, які тут, в тилу, «знають» коли потрібно вводити військовий стан і яким частинам коли і де слід йти в атаку. Тим українцям, які вважають, що їх постійно зливають, і що війна Путіна проти України - ширма для закулісних торгів.

Як максимум, і, судячи зі всього, так і сталося - це банальна тупість та необізнаність в сучасних інформаційних потоках та потакання кремлівському плану з розхитування українського суспільства.  Паніка та істерія, яка охопила соцмережі після цих нелюдських кадрів, з абсолютною впевненістю дозволяє констатувати, що Україна програє інформаційну війну на всіх фронтах.

І справа не в недолугому мінправди чи тотальній відсутності контрпропаганди з боку держави. Річ у тім, що українці геть забули одвічні Cui bono та Cogito ergo sum. Чи Майдан, чи війна - сотні тисяч громадян і надалі дивляться канали та читають ЗМІ, які себе однозначно дискредитували.

Вони, ці українці, і надалі поводяться так, наче хоч зараз готові взяти зброю в руки чи очолити державу. Але не беруть, і не очолюють. А просто сидять за комп’ютером і в залежності від того, що у них вистрибує перед очима, або з захватом кричать «ми переможемо» або з таким ж ентузіазмом пишуть «нас злили».

Лайкати і шерити екзекуції українських героїв та кремлівські постановки з полоненими кіборгами - це точно не те, що ви повинні робити на даний момент. Українцям слід зрозуміти, що війна тут, в тилу, йде в головах. І якщо вони хочуть виграти війну тотальну, ту, яка проти України веде РФ, то потрібно почати з себе. Пам’ятаєте про краплю в океані?  


Читайте срочные новости и самые интересные истории в Viber и Telegram Нового Времени.
ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ   Мнения   И ЧИТАЙТЕ ТЕКСТЫ ИЗБРАННЫХ АВТОРОВ КАЖДЫЙ ВЕЧЕР В 21:00
     

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.