Четыре причины, почему стоит работать на выходных

12 мартa 2018, 16:20
24
Этот материал сейчас доступен только на украинском языке

Если проводить в офисе 7 дней в неделю, можно доиграться до выгорания. И сейчас хватает кафе и коворкинков, где можно комфортно работать в любое время

Люди діляться на дві категорії: одні працюють понаднормово, інші, навпаки, шукають причини зменшити звичайне навантаження. Золоту середину вдається зустріти дуже рідко. Мабуть, такі люди здебільшого виконують тяжку фізичну працю: працюють на заводі, де чітко відробляють свою зміну.

Я — прихильник першого підходу і намагаюся вмістити у 168 годин тижня якомога більше. Скільки себе пам’ятаю, постійно сварився через це з близькими та рідними. Та попри це, все ж вважаю, що працювати на вихідних потрібно. Це інвестиція у себе, яка вирішує одразу кілька завдань.

1. Заробити в Україні можливо тільки тоді, якщо працювати невпинно

Будьмо об’єктивними: заробити в Україні важко. Гроші не падають з неба, а щоб отримати більше, потрібно і працювати відповідно. Не перепрацьовуєш, отже задоволений середньою зарплатнею.

Не перепрацьовуєш, отже задоволений середньою зарплатнею

2. Більше зробиш — швидше станеш профі

Я вірю у правило 10 тисяч годин. Саме скільки потрібно займатися будь-якою справою, щоб стати у ній професіоналом. Навіщо розтягувати цей час, якщо можна працювати ще й на вихідних? Навіть 6 годин праці в суботу та неділю — це вже гарний внесок у розвиток своєї кар’єри.

3. Можливість спокійно розпланувати свій тиждень

Понеділок у нашому піар-агентстві починається з наради. Іноді вона може затягнутися. А потім ти просто починаєш кудись бігти, бо вже втратив кілька годин. Про будь-яке планування, а тим більше на тиждень, можна забути. Тут аби встигнути розібратися з поточними завданнями.

Тому я завжди починаю планувати на вихідних. Найкраще починати в неділю. Коли є Google Keep і Trello — це й зовсім просто. Там ти відразу бачиш кожен проект з усіма завданнями і можеш розподілити навантаження на тиждень. Я вже звик до цих сервісів, хоча є і чимало альтернативних.

4. Можливість підтягнути «хвости»

Я працюю з чотирма-п’ятьма медіа-проектами, іноді їхня кількість збільшується. У кожного замовника нові бажання з’являються хаотично. Тому постійно залишається щось, чого не встигаєш зробити. Навіть якщо все добре розпланував. А от на вихідних більшість замовників відпочивають. Тому це можливість надолужити усе, що постійно відкладав на потім.

Крім того, вихідні — це ідеальний час поміркувати над новими ідеями. Ти нікуди не поспішаєш і можеш спокійно розписати на дошці кожен проект та обдумати шляхи його вдосконалення.

Звичайно, існує негативна сторона такого способу життя. Якщо проводити у офісі 7 днів на тиждень, можна догратися до вигорання. Але у будь-якому місті вистачає кафе та коворкінгів, де можна комфортно попрацювати на вихідних. Зміна картинки завжди сприймається позитивно. А взяти «роботу з собою», коли є смартфон та ноутбук — взагалі не проблема.

За цією ж логікою варто більше подорожувати. Навіть простий виїзд за місто — це вже гарна ін’єкція від рутини. Не кажучи вже про локальний туризм, або поїздку в іншу країну.

Як проводити свої вихідні — це вибір кожного. Навряд чи роботодавець змушуватиме вас працювати 7 днів на тиждень. Але я бачу у цьому чіткі вигоди для себе. Кращий час для інвестування у своє майбутнє важко придумати.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасты Радио НВ

Пропустили любимую передачу? Не дослушали интервью? Хотите переслушать эфир из архива?

Подпишитесь на подкасты Радио НВ на Soundcloud. Слушайте, переслушивайте, делитесь!

Слушать подкасты

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Страны

Сегодня, 11:57

thumb img
На побережье Австралии выбросило солнечную рыбу весом в несколько сотен килограммов - фото
Travel

Сегодня, 20:44

thumb img
Далекий континент. Чем может покорить украинца Австралия
Игры

Сегодня, 13:00

thumb img
Кошмар для Sony. Google анонсировала облачный игровой сервис Stadia