Юнкер: Ніхто в ЄС не проти збільшення тривалості Brexit

19 лютого, 22:15
200
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Юнкер: Ніхто в ЄС не проти збільшення тривалості Brexit - фото

ЕРА

Остаточний вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ніхто з членів ЄС не блокуватиме збільшення періоду виходу Великої Британії  з ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

"Якщо Велика Британія попросить перенесення дати свого виходу з Європейського Союзу, то ніхто з нинішніх його членів не буде проти цього", - сказав він.

Однак, за словами Юнкера, у разі розширення періоду Brexit до моменту виборів до Європарламенту в кінці травня 2019 року британці зобов'язані будуть взяти участь в голосуванні.

Раніше, у парламенті Великої Британії  проголосували проти поправки, що дозволяє відкласти терміни виходу країни з ЄС.

Нагадаємо, що 15 січня британський парламент не підтримав угоду про умови виходу Великої Британії  з ЄС, раніше схвалену лідерами 27 країн-членів ЄС. Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду "кращою" угодою, на яку Лондон міг би розраховувати.

Остаточний вихід Великої Британії  з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період - до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською