Помер Йосип Кобзон

30 серпня 2018, 13:14

Російський співак Йосип Кобзон помер у віці 80 років.

Повідомлення про смерть Кобзона було розміщено в Twitter Комсомольської правди. Потім інформацію низці російських ЗМІ підтвердив помічник дружини співака.

У 2005 році у Кобзона виявили рак. 27 липня 2018 року співака підключили до апарату вентиляції легенів.

Кого світ втратив у 2018 році

Коротка біографія

Йосип Кобзон народився 11 вересня 1937 року в Часовому Яру, Українська РСР. У радянські часи виконував ліричні та патріотичні пісні. У 1964 році, після появи в ефірі пісні А у нас во дворе, до нього прийшла всесоюзна популярність. З початку 1970-х років вів сольну кар'єру.

20 лютого 2014 року Кобзон виступив за силовий розгін Євромайдану. Пізніше підтримав окупацію Росією Криму. У березні того ж року підписав скандальний лист на підтримку дій президента Росії Володимира Путіна в Криму та Україні.

А в жовтні Кобзон незаконно перетнув кордон України і відвідав окупований Донецьк. Там він представив так званий "гімн" для бойовиків.

21 липня 2014 року Йосипу Кобзону як "апологету російського імперіалізму" заборонили в'їзд до Латвії. Кількома роками раніше йому було заборонено в'їзд в Ізраїль, США та інші країни Заходу - як учаснику організованої злочинності.

Служба безпеки України включила Йосипа Кобзона до списку осіб, яким заборонено в'їзд на територію України.

16 лютого Кобзон посів сто п'ятдесяте місце в переліку осіб, яким заборонено в'їзд до країн ЄС в межах санкцій проти Росії за агресію щодо України.

Хвороба

У червні 2002 року у Кобзона почалися проблеми зі здоров'ям. Після операції почався сепсис і співак 15 червня впав у кому, в якій був 15 днів. У 2005 році переніс складну операцію з видалення пухлини в клініці в Німеччині. Однак хірургічне втручання призвело до різкого ослаблення імунітету, утворення тромбу в легеневих судинах, запалення легенів і запалення тканини в нирках.

У 2009 році Кобзон був прооперований вдруге в німецькій клініці.

У жовтні 2010 року під час виступу на Всесвітньому форумі духовної культури в Астані співакові стало зле і він двічі знепритомнів. Лікарі прямо на сцені надали йому допомогу, роблячи штучне дихання.

Наприкінці липня 2018 року співака знову було госпіталізовано.

Показати ще новини
Радіо NV
X