У Білорусі стартували президентські вибори

4 коментувати
Білоруси роблять вибір

Білоруси роблять вибір

Сьогодні, 11 жовтня, у Білорусі проходить основний день виборів президента, виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00

Кандидатами на посаду глави держави є діючий президент Білорусі Олександр Лукашенко, лідер Ліберально-демократичної партії Сергій Гайдукевич, активістка кампанії "Говори правду" Тетяна Короткевич і голова Білоруської патріотичної партії Микола Улахович, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з Виборчим кодексом Білорусі, вибори президента вважаються такими, що відбулися, якщо в голосуванні взяло участь більше половини громадян країни, включених у списки виборців. Президент вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини громадян, які взяли участь у голосуванні.

Повідомляється, що в ході дострокового голосування, що проходило з 6 по 10 жовтня, свої голоси за кандидатів у президенти віддали понад 30% виборців.

У день виборів, 11 жовтня, голосування на дільницях проходитиме з 08.00 до 20.00. У ці ж години виборці, які в день виборів за станом здоров'я або з інших поважних причин не можуть прийти до приміщення для голосування, зможуть проголосувати за місцем свого знаходження відповідно до попередньо поданих заявок.

Агітація в день голосування не допускається.

Комісіями з виборів президента Республіки Білорусь до початку дострокового голосування було акредитовано 37,871 тис. спостерігачів.

Станом на 9 жовтня Центрвиборчком акредитував 928 іноземних (міжнародних) спостерігачів. 344 з них представляють Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, 387 - Співдружність Незалежних Держав, 68 - Парламентську асамблею ОБСЄ, 7 - Шанхайську організацію співробітництва.

Раніше повідомлялося, що вчора,10 жовтня, в Мінську пройшов мітинг проти фальсифікацій на президентських виборах.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: