Путін пішов на перші поступки далекобійникам

15 грудня 2015, 10:04
Президент Росії Володимир Путін підписав указ, що знижує розміри штрафів за несплату проїзду великовантажних автомобілів по федеральних трасах

Як повідомила Медуза, за перше таке порушення штраф складе п'ять тисяч рублів, за повторне - десять тисяч рублів. У той час як раніше розміри штрафів за несплату проїзду становили 450 тисяч рублів за перше порушення і мільйон рублів за повторне.

Відео дня

Плата за проїзд великовантажних автомобілів була введена в РФ з 15 листопада 2015 року. До 29 лютого 2016 року включно розмір плати складе 1,53 рубля на один кілометр шляху. З 1 березня 2016 року до 31 грудня 2018 року включно плата складе 3,06 рубля на кілометр. Збір коштів ведеться через систему Платон (плата за тонни).

Нагадаємо, напередодні, 14 грудня, біля будівлі адміністрації президента РФ Володимира Путіна в Москві відбувся пікет російських далекобійників, які протестують проти системи Платон.

Раніше далекобійники записали відеозвернення до глави Кремля Володимиру Путіна, в якому закликали провести референдум за скасування системи Платон.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X