ВООЗ допустила передачу коронавірусу повітрям

7 липня 2020, 21:12

Всесвітня організація охорони здоров’я визнала, що з’явилися «нові дані» про передачу коронавірусу повітряним шляхом після того, як група вчених заявила, що вірус може довше зависати в повітрі.

Про це пише Reuters.

«Не можна виключати можливості передачі повітрям - особливо в дуже специфічних умовах, в переповнених, закритих, погано провітрюваних приміщеннях», - сказала фахівець ВООЗ з боротьби з інфекцією, професор Бенедетта Аллегранзі.

Відео дня

ВООЗ раніше заявляла, що коронавірус, що викликає респіраторне захворювання COVID-19, передається, головним чином, від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються інфікованим з носа або рота при кашлі, чханні або розмові.

Нагадаємо, що група з 239 вчених з 32 країн закликали ВООЗ переглянути рекомендації щодо профілактики коронавірусної інфекції.

За їхніми даними, дрібні частинки коронавірусу можуть затримуватися в повітрі довше, ніж краплі, і здатні долати набагато більші відстані, ніж безпечні 1,5 метра.

Це означає, що люди в приміщеннях з поганою вентиляцією можуть піддаватися більшому ризику зараження, ніж вважалося раніше.

Чим відрізняються респіратор, медична та саморобна маски. Чи захищають вони від коронавірусу?

Показати ще новини
Радіо НВ
X