Facebook відмовила Росії у вимозі зберігати дані користувачів у країні

0 коментувати
Facebook не здався Росії

Facebook не здався Росії

Керівництво соціальної мережі Facebook відповіло на вимогу російського законодавства про зберігання даних користувачів на території РФ

Під час зустрічі директора з громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томаса Мирупа Крістенсена з головою Роскомнагляду Олександром Жаровим позиція соцмережі була жорсткою, пишуть Ведомости.

Крістенсен пояснив Жарову, що Facebook не вважає за потрібне розміщувати дані російських користувачів на російських серверах, оскільки вважає, що це економічно невигідно. Крім того, компанія не вважає інформацію з акаунтів користувачів персональними даними.

В оновленому російському законі Про персональні дані, що набуває чинності з 1 вересня 2015 року міститься вимога, щоб всі компанії, які працюють з персональними даними російських громадян, обробляли і зберігали їх у Росії, а Роскомнагляд вів реєстр порушників цієї норми. Доступ до онлайн-ресурсів, що потрапили до цього реєстру, Роскомнагляд має право обмежити відповідними розпорядженнями інтернет-провайдерам.

Раніше Роскомнагляд зробив крок назад у протистоянні з Вікіпедією. Російське відомство вимагало виключити статтю про наркотик і погрожувало заблокувати енциклопедію, проте потім передумало й виключило її з реєстру заборонених сайтів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: