Азербайджан посилив правила обміну валюти

1 коментувати
Влада Азербайджану вирішила посилити контроль за готівковими валютними операціями

Влада Азербайджану вирішила посилити контроль за готівковими валютними операціями

В Азербайджані при обміні валюти на суму понад $500 необхідно буде пред'являти посвідчення особи

Раніше документ був потрібний лише при обміні валюти на суму від $5000, повідомляє РБК.

Згідно з новими правилами Центрального банку країни, тепер на кожній банківській виписці мають бути зазначені ім'я, ім'я по батькові та прізвище фізичної особи, назва документа, що посвідчує особу, його серія, номер, час видачі та назва органу, що видав документ.

Зазначається, що нові правила не зачіпають місцеві філії зарубіжних банків та операції з обміну валюти, які проводяться в поштових відділеннях.

Центробанк також постановив, що банки можуть самостійно визначати курс, за яким купується і продається готівка в іноземній валюті. Курси валют встановлюються спеціальним наказом банку, їх можна змінювати протягом одного операційного дня, вони можуть відрізнятися в різних пунктах обміну валюти.

Як пише азербайджанське агентство APA, нові правила покликані посилити контроль за готівковими валютними операціями і знизити спекулятивні дії на національну валюту.

Нагадаємо, з 27 грудня в Росії набули чинності нові правила ідентифікації клієнтів при обміні валюти з метою протидії відмиванню доходів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: