«Будь-яка маячня — «Давай, клас». Єрмак ніколи не говорить Зеленському «ні» — Богдан

15 грудня 2021, 09:22

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що його наступник на цій посаді Андрій Єрмак ніколи не каже «ні» Володимиру Зеленському.

Про це він сказав в інтерв'ю Дмитру Гордону, відповідаючи на запитання, хто керує країною – президент Зеленський чи Єрмак.

"Це симбіоз двох людей, і Володимир Зеленський у ньому превалює. Єрмак ніколи йому не каже "ні". Будь-яка маячня, будь-яка сюжетна лінія - "Давай, клас! Гей, хлопці, заходьте, президент ідею дав". Але ж це так не працювало, не працює і не буде працювати", – зазначив Богдан.

Відео дня

Він також відповів на запитання, чим Єрмак "взяв Зеленського": "У них стара історія, вони один одного знають років 8-10. Що вони там робили - це їхня історія. Нехай вони своєю історією і живуть".

11 лютого 2020 року Володимир Зеленський видав указ про звільнення Андрія Богдана з посади голови ОПУ. Замість нього був призначений Андрій Єрмак.

Коментуючи відставку Богдана, глава держави зробив низку критичних заяв на його адресу:

«Мені не подобаються конфлікти всередині команди, мені не подобається демонстрація влади. Коли я побачив, що Андрюха (Богдан — ред.) не бачить, як влада його з'їдає, наче з'їсть, і закінчиться все дуже погано, я вирішив, що нам треба (звільнити його з посади — ред.)».

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X