У Кремлі прокоментували заборону на в'їзд Горбачова в Україну

27 травня 2016, 14:56
426
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пєсков висловив співчуття у зв'язку із забороною Горбачову на в'їзд в Україну

У Кремлі жалкують, що екс-президентові СРСР Михайлу Горбачову заборонений в'їзд в Україну

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

"Можу висловити тільки спывчуття у зв'язку з черговим розширенням списку персон нон-грата, тим більше, за рахунок таких ветеранів політики - нашої політики, світової політики - як Горбачов", - сказав журналістам прес-секретар Путіна.

Також Пєсков додав, що не знає про позицію Путіна з цього питання і не може відповісти на питання, чи планується найближчим часом зустріч Путіна і Горбачова.

"Поки не готовий відповісти, я не бачив у графіку", - сказав він.

Раніше Служба безпеки України повідомила, що Горбачову заборонений в'їзд в країну на 5 років. У відомстві пояснили, що причиною цього стала "публічна підтримка анексії Криму".

Напередодні Михайло Горбачов назвав правильним рішення президента РФ Володимира Путіна анексувати Крим і заявив, що вчинив би так само, якби опинився в аналогічній ситуації.

У відповідь радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, щоукраїнська сторона буде домагатися заборони на в'їзд в Європу Горбачову.

Сам Горбачов зазначив, що не збирається приїжджати в Україну.

Також колишній лідер Радянського Союзу зазначив, що планів відвідати Крим, куди його запросила окупаційна влада регіону, у нього поки що теж немає.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект