Свобода пересування. Рада значно спростила реєстрацію внутрішніх переселенців

0 коментувати
За ухвалення закону проголосували 243 депутати

За ухвалення закону проголосували 243 депутати

Сьогодні, 3 листопада, депутати Верховної ради прийняли закон, покликаний посилити гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб із зони АТО та Криму

Як повідомляє Lb.ua, за ухвалення цього закону проголосували 243 народних депутата.

Згідно з документом, дія довідки переселенця тепер буде безстроковою. Це дозволить уникнути випадків зупинки виплат пенсій та інших соцвиплат у зв'язку з закінченням терміну дії довідки.

Крім того, закон скасовує необхідність проставляння штампу на зворотному боці довідки в органах Державної міграційної служби та скасовує перевірку місць проживання переселенців. Також закон знімає зобов'язання інформувати органи ДМС про своє фактичне місце проживання та один раз на півроку відзначатися в цих органах.

Згідно із законом, органи влади повинні взяти переселенця на облік в день подачі заяви, якщо у нього в паспорті є штамп реєстрації місця проживання. Якщо ж у нього немає штампу, строк прийняття на облік обмежений 15 днями.

Закон набуде чинності після підписання президентом.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада ввела обов'язкову психологічну реабілітацію для військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах.

Крім того, ВР внесла зміни в закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Зміни визначають розмір одноразової допомоги для волонтерів та добровольців АТО, які отримали інвалідність.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: