Сказати все. Гострі випади Данілова, ображений Кличко і перша поява Авакова — залаштунки форуму YES Brainstorming

18 вересня 2021, 07:45
НВ Преміум

Під час щорічного форуму YES Brainstorming, який пройшов у Києві й зібрав політиків та інтелектуалів світового рівня, секретар РНБО Олексій Данілов пояснив майже на прізвищах, як виникла олігархія в Україні, а Олена Пінчук звинуватила у брехні міністра юстиції.

Розпал пандемії коронавірусу у 2020 році змусив багато кого відмовитися від масових публічних заходів, форумів і конференцій. І в Україні тоді не відбувся форум YES, який щороку організовує Віктор Пінчук, меценат та один із найбагатших вітчизняних бізнесменів.

Відео дня

У 2021‑му YES таки зібрався 9−11 вересня, але в новому форматі — «мозкового штурму» (у назві додали навіть слово brainstorming): з обмеженою кількістю запрошених гостей і учасників, які напередодні мали надіслати сертифікат вакцинації. А перш ніж потрапити в Мистецький арсенал, де відбувалася подія, треба було ще й відвідати намет із працівниками медичної лабораторії і здати експрес-тест на антиген.

КОРОНАВІРУС­НА ПЕРЕВІРКА: Мер Києва Віталій Кличко здає експрес-тест на антиген до COVID-19 перед тим, як увійти в приміщення Мистецького арсеналу, де відбувся форум YES (Фото: Максим Нестеренко / YES 2021)
КОРОНАВІРУС­НА ПЕРЕВІРКА: Мер Києва Віталій Кличко здає експрес-тест на антиген до COVID-19 перед тим, як увійти в приміщення Мистецького арсеналу, де відбувся форум YES / Фото: Максим Нестеренко / YES 2021

9 вересня після здачі тесту гості зібралися не неофіційному прийомі з приводу відкриття форуму в подвір'ї Арсеналу.

І одразу стикнулися з однією з цьогорічних новацій — на YES не подавали м’яса, оскільки на форумі багато уваги приділялося дискусіям навколо кліматичних змін і впливу на екологію сільського господарства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X