Шокін призначив 154 зі 155 керівників місцевих прокуратур, громадськість незадоволена

1 коментувати
Віктор Шокін
Фото: прес-служба ГПУ

Віктор Шокін

Генеральний прокурор України Віктор Шокін за рекомендаціями конкурсних комісій призначив 154 керівника місцевих прокуратур із 155 посад

Як повідомили у Генеральній прокуратурі, не було призначено керівника однієї з одеських місцевих прокуратур. Відомство пояснює це тим, що рішення Одеської конкурсної комісії про відбір кандидатів на посаду керівника прокуратури скасовано постановою Одеського окружного адміністративного суду.

Не оголошувався конкурсний відбір на посади керівника у 23 місцевих прокуратурах, з них 8 - у місцевих прокуратурах Автономної Республіки Крим, у зв’язку з окупацією півострова, а також у 15 місцевих прокуратурах Донецької та Луганської областей, які знаходяться у зоні проведення АТО.

У ГПУ зауважили, що на перехідний період до утворення органів прокурорського самоврядування було передбачено "прозору конкурсну процедуру" відбору кандидатів для зайняття адміністративних посад у новоутворених місцевих прокуратурах. Так, було створено 5 центрів, де працювали комісії з конкурсного відбору на заміщення посад керівників місцевих прокуратур. Зокрема, в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпропетровську.

Водночас активісти розміщують у соціальній мережі Facebook інфографіку, згідно з якою прокурорський склад фактично не оновлено.

Так, 71% з призначених керівників місцевих проукратур - це колишні керівіники районних чи місцевих прокуратур, 16% - прокурори, які раніше не займали керівних посад, 13% - колишні перші заступники та заступники, а зовнішніх кандидатів не призначено взагалі.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: