12 грудня 2018, середа

ЗМІ: Група депутатів з БПП склала план виходу з політичної кризи

0 коментувати
У БПП запропонували вихід з кризи
Фото: strana.in.ua

У БПП запропонували вихід з кризи

Для подолання кризи депутати закликають відправити уряд в відставку і скласти повноваження Кононенку та Шокіну. Про це пише Українська Правда з посиланням на власне джерело

Депутати також пропонують ініціювати підписання Меморандуму принципів взаємодії між урядом, парламентом і президентом.

План був представлений нардепом Мустафою Найємом на самому початку засідання фракції БПП. Джерело видання повідомило, що Петро Порошенко, який був присутній на засіданні, не відреагував на дане звернення.

В заяві, зокрема, йдеться: "...ми переконані, що будь-яке намагання зберегти діючий уряд шляхом внутрішніх переговорів без врахування загальної ситуації в країні, не дозволить відновити довіру суспільства та Верховної Ради до діючого Уряду. Тим більше, в разі такого вибору, ми за декілька місяців повернемося в базову точку конфлікту ще з гіршими стартовими умовами."

Після відставки уряду, складання повноважень генпрокурора і підписання Меморандуму принципів взаємодії між урядом, парламентом та президентом мають розпочатись консультації щодо нового Уряду та принципів роботи. Зокрема висунення консолідованої фігури на посаду прем'єра, і підписання нової коаліційної угоди.

Складовими коаліційної угоди визначаються, зокрема: чіткий план дій нового уряду з конкретними часовими обмеженнями (дедлайнами),  визначення відповідальних з числа міністрів та народних депутатів, причому з вказаною мірою відповідальності, щоквартальний звіт уряду щодо виконання пунктів  з прийняттям рішення щодо відповідальних за реалізацією відповідних пунктів, Але найцікавішим видається останній пункт даної заяви, в якому зазначається, що за місяць повинні бути розроблені дієві механізми усунення будь-яких тіньових груп від зловживання бюджетними коштами та державними активами.

Як відомо, фракція БПП на своєму засіданні визнала роботу уряду незадовільною.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: