Єрмак, Шефір та Аваков з сином їздять на «номерах прикриття», а в Киви номери неіснуючі і весь час змінюються — Bihus.Info

15 червня 2021, 22:23

Журналісти Bihus.Info опублікували розслідування про те, як чиновники використовують «номери прикриття».

У матеріалі Bihus.Info сказано, що «номери прикриття» в Україні використовує обмежене коло осіб, переважно співробітники правоохоронних органів, які займаються оперативною діяльністю, і працівники Управління держохорони, але жодна посада в Офісі президента не дає таких привілеїв. Журналісти заявили, що такі номери дозволяють уникнути штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Відео дня

За інформацією Bihus.Info, голова Офісу президента Андрій Єрмак їздить на номерах, які зареєстровані за його Mercedes, а не Toyota, а номерні знаки його заступника Кирила Тимошенка не зареєстровані за жодним транспортним засобом. Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір теж нібито використовує «номери прикриття».

Bihus.Info також повідомляє, що на номерах прикриття нібито їздять міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і його син Олександр, а також бізнес-партнер сім'ї Авакових Ігор Котвицький.

Журналісти помітили «номери прикриття» в народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка. Представник ОПЗЖ Ілля Кива ж нібито має Land Cruiser, на якому постійно змінюються номери, причому всі «неіснуючі».

Раніше про те, що Андрій Єрмак, Кирило Тимошенко, Сергій Шефір та Арсен Аваков їздять на «номерах прикриття», повідомляли розслідувачі програми Схеми: корупція в деталях. В Офісі президента тоді заявили, що не мають такої інформації. Сергій Шефір також відмовився давати коментар.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X