Близько третини українців назвали Яценюка винуватцем погіршення рівня життя - опитування

2 коментувати
Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк

Соціологічне опитування КМІС свідчить, що прем'єр-міністра Арсенія Яценюка вважають відповідальним за погіршення соціально-економічної ситуації в Україні 33,2% дорослих українців, які зауважили таке погіршення

Президента Петра Порошенка називають відповідальним 24,2% дорослих громадян України. На Кабінет міністрів у цілому покладають відповідальність 11,1% респондентів. Решта варіантів обиралися респондентами рідше.

У цілому 87,2% дорослих громадян України вважають, що за останні два роки соціально-економічна ситуація трохи або значно погіршилася. Покращення відзначають 2,8%, а 8% вважають, що, у цілому, ситуація не змінилася.

На думку 27,6% дорослих громадян України найбільшу відповідальність за розпад коаліції несе також Яценюк. На Порошенка найбільшу відповідальність покладають 21,5%. На ВО Батьківщина та її лідера Юлію Тимошенко покладають найбільшу відповідальність 7,1% респондентів. Решта варіантів обиралися рідше.

Водночас 49,6% респондентів вважають відставку Кабміну і створення нового уряду з новим прем’єр-міністром найкращим виходом із політичної кризи». 17,4% респондентів обрали варіант -  продовження реформ нинішнім Урядом України. 14,6% вважають, що слід створити нову коаліцію в парламенті, 13,8% обрали варіант - дострокові вибори Президента України, 13,4% - дострокові вибори до Верховної Ради. Решта варіантів обиралися рідше.

На запитання "Ви особисто підтримуєте чи не підтримуєте проведення найближчим часом дострокових парламентських виборів, як один із способів мирного перезавантаження влади в Україні?" 43,4% громадян у віці 18 років і старше відповіли, що підтримують проведення, не підтримують - 34,1%.

Нагадаємо, у лютому повідомлялося, що 71% українців виступають за відставку Яценюка, згідно з результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: