Український офіцер повідомив про затримання свого сина російською ФСБ в Білорусі

28 серпня 2017, 16:08
У Білорусі зник син члена громадської Ради Державної прикордонної служби України Ігоря Гриба 19-річний Павло

Про це сам Ігор Гриб написав в Facebook.

Він розповів, що Павло 24 серпня виїхав в Гомель, де повинен був зустрітися з дівчиною, яка повинна була приїхати туди з Росії. При цьому раніше вони спілкувалися тільки в соціальних мережах. Син повинен був повернутися додому в той же день, проте цього не сталося.

Відео дня

В результаті Гриб поїхав в Гомель шукати сина, де дізнався, що Павло знаходиться в розшуку по ст. 205 КК РФ - терористичний акт, ініціатором є російське управління ФСБ по Краснодарському краю Сочі. Тим часом білоруські прикордонники заявили, що про хлопця їм нічого не відомо.

"Стало зрозуміло, що ФСБ виманила Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною і провело затримання. Революцію Гідності Павло зустрів з надією на зміни в країні. І після військової агресії РФ проти України, він був активним дописувачем у соціальних мережах, часто вже не підбирав вислови стосовно ворогів Батьківщини. Можливо, це і стало приводом провокаційних дій ФСБ РФ ", - припустив батько.

Українська правда пише, що посольство України в Мінську направило ноту в МЗС Білорусі з метою з'ясувати місцезнаходження сина українського офіцера Павла Гриба.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X