У протоколах ГПУ не зазначено про скарги співробітника НАБУ на дії прокурорів під час допиту

1 коментувати
Раніше один зі співробітників НАБ України заявив, що працівники прокуратури під час допиту вимагали від нього поставити підписи на чистих аркушах паперу
Фото: НАБУ / Youtube

Раніше один зі співробітників НАБ України заявив, що працівники прокуратури під час допиту вимагали від нього поставити підписи на чистих аркушах паперу

Згідно з протоколом допиту свідка, один із технічних працівників НАБУ Віктор Ільченко не скаржився на дії працівників Генпрокуратури під час допиту. Про це повідомила Українська правда з посиланням на власні джерела у ГПУ

У протоколі йдеться, що співробітник НАБУ Ільченко вдень 10 серпня перевірив справність фотоапарату та відеокамери у квартирі за адресою Симона Петлюри 7/9, та пішов звідти. Згодом він повернувся у квартиру, куди прийшов ще один співробітник Бюро. 

"Пробувши у квартирі приблизно до 20 години, ми розійшлися по домівках. Будь-які заходи із візуального спостереження за будь-ким ми не здійснювали", - написано у протоколі від імені Ільченка. 

Наступного дня за тією ж процедурою Ільченко знову перевірив техніку спостереження, яка вже знаходилась на інших місцях у квартирі. 

12 серпня по прибуттю до конспіративної квартири до співробітників НАБУ підійшли чоловіки, які представились працівниками ГПУ, та сказали "пройти до сусідньої кімнати для дачі пояснень, на що ми погодилися та прослідували із ними".

"Хочу доповнити, що я особисто негласні слідчі (розшукові) дії стосовно працівників прокуратури не проводив", - зазначено у протоколі.

Скарги на працівників прокуратури, з якими довелося спілкуватися технічному співробітнику НАБУ, у протоколі відсутні.

Нагадаємо, що 15 серпня на офіційному сайті НАБУ були опубліковані відео інтерв'ю незаконно затриманих співробітників Антикорупційного бюро, де вони розповіли про подробиці свого викрадення і допиту. Зокрема, один зі співробітників, утримуваних в будівлі ГПУ, заявив, що йому були підсунуті для підпису три чисті аркуші паперу замість протоколу допиту свідка.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: