Касько став членом правління Transparency International

0 коментувати
Касько має большойопыт у розслідуванні справ, пов'язаних з корупційними злочинами Януковича - Марусов

Касько має большойопыт у розслідуванні справ, пов'язаних з корупційними злочинами Януковича - Марусов

У п'ятницю, 29 квітня, правління міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International Україна на своєму засіданні одноголосно обрала екс-заступника генпрокурора Віталія Касько п'ятим членом правління

Термін повноважень нового члена правління - до кінця жовтня 2016 року, говориться в повідомленні організації.

"Ключовим аргументом на підтримку кандидатури Віталія Каська стали його високі професійні якості та величезний досвід у розслідуванні справ, пов'язаних з корупційними злочинами Віктора Януковича та його поплічників і поверненням корупційних активів", - зазначив голова правління TI Андрій Марусов.

На його думку, приєднання Каська до правління значно посилить здатність TI Україна "у досягненні стратегічних завдань організації".

Касько зайняв місце Ярослава Юрчишина, який нещодавно вийшов з правління, для участі в конкурсі на посаду виконавчого директора TI Україна. Згідно зі статутом організації, члени правління мають право довибирати члена правління на термін повноважень чинного складу правління.

Раніше колишній прокурор Касько розкрив деталі походження діамантів Корнійця.


Transparency International — неурядова міжнародна організація по боротьбі з корупцією та дослідженню рівня корупції по всьому світу. Transparency International було засноване в 1993 році колишнім директором Світового банку Петером Айгеном в Берліні. На даний момент у організації існують відділення більш ніж у 100 країнах світу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: