Іслямов: контрабанда в Крим йде з Одеси

0 коментувати
Іслямов не відкидає силових методів боротьби з контрабандою

Іслямов не відкидає силових методів боротьби з контрабандою

За словами координатора блокади Криму Ленура Іслямова, торгові судна з Одеси перевантажують контрабанду на інші кораблі прямо в морі або розвантажуються у Севастополі

"Зараз судно з контрабандою виходять з Одеси. Вони йдуть у 12-мильну зону, вимикають GPS-навігатори. До нього підходить судно з Севастополя, перевантажується. Це один варіант. Другий варіант - на судні вимикається навігатор, воно рухається далі, стає в порту Севастополя, розвантажується, виходить на цей же курс, включає навігатор, ніби він у нього тоді зламався, і заходить у Скадовськ. А потім у Стамбул. Про це знає Одеська митниця, СБУ", - цитує Ліга слова Іслямова.

Він нагадав, що з 15 січня запрацює постанову Кабміну про заборону ввезення деяких товарів у Крим. За його словами, можливий силовий варіант боротьби з контрабандою навіть після вступу в силу цієї постанови. Але такі методи будуть застосовуватися в останню чергу.

"Якби було більше патріотів з боку Одеси, то можна було б маленькими катерами атакувати судна, коли вони виходять нібито на Скадовськ, а самі везуть товар у Крим. Але цей метод ми будемо використовувати, коли вже всі інші випробуємо. У нас є більш цікаві методи, які не дозволять судам далі пересуватися", - заявив координатор блокади Криму.

Раніше Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде до складу Збройних сил України.

 судно

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: