Гройсман представив план пріоритетів свого Кабміну

19 травня 2016, 17:45
В четвер, 19 травня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман представив план пріоритетних кроків Уряду на 2016 рік

"Найголовніший пріоритет, який ми ставимо перед собою - забезпечити високий рівень життя людей, а це можливо зробити, хто би що не казав, через абсолютно стійку економічну стабілізацію і довгострокове економічне зростання. Ми можемо побудувати якісну, успішну країну тільки тоді, коли у нас буде стабільна, розвинута і відкрита економіка", - сказав Гройсман.

Відео дня

Прем'єр зазначив, що головні пріоритети уряду на цей рік - макроекономічна стабілізація, підвищення якості державного управління та державних послуг, встановлення верховенства права та протидія корупції, відновлення безпеки громадян та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу.

"Неможливо розвивати країну, коли ми маємо нестабільну банківську систему, коли ми маємо незрозумілі інфляційні процеси, коли ми маємо слабку, зарегульовану, закриту економіку, неефективне управління державними підприємствами, коли ми маємо достатньо високий рівень корупції і невисоку довіру і ефективність до судової системи. Наше головне завдання - забезпечити макроекономічну стабілізацію, яка показує свої можливості сьогодні, і забезпечити у середньостроковій перспективі макроекономічне зростання", - сказав він.

Також уряд вживатиме заходів для зміни якості державного управління. "Україні потрібна відповідальна, публічна, прозора і професійна влада", - підкреслив Гройсман.

Першочергові кроки будуть здійснені у напрямку встановлення верховенства права та протидії корупції. "Загроза корупційна є не менш важлива, ніж те, що ми маємо сьогодні з боку нашого північного сусіда", - зауважив голова Кабміну.

Крім того, серед пріоритетних завдань - відновлення безпеки громадян. "Ми маємо підтвердити нашу незалежність, ми маємо повернути контроль над усією територією нашої держави і забезпечити усередині нашої країни безпеку громадян", - підкреслив Гройсман.

Ще одне з головних завдань уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. "Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку", - зауважив прем'єр.

Як повідомив Гройсман, план пріоритетних завдань та буде остаточно затверджений 26 травня. Його буде обговорено з Верховною Радою, Національною радою реформ та міжнародними партнерами.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні побудують центри кардіохірургії, у яких будуть надаватися послуги з лікування серцево-судинних захворювань, зокрема, ангіографія та стентування судин серця.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X