Без сторонніх: найбезпечніші будинки Києва

0 коментувати
Без сторонніх: найбезпечніші будинки Києва

Елітне житло має говорити само за себе, гарантуючи найкращу локацію, підвищений комфорт, безпеку проживання. Однак відсутність законодавчого регулювання класності житла призвела до того, що далеко не всі люксові комплекси в дійсності є такими і можуть похвалитися бездоганними характеристиками

 Так, дослідження найкращих п'яти преміум-комплексів столиці Skyline, «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», Park Avenue VIP і PecherSKY на предмет безпеки, проведене компанією «СоцЛаб», показало досить цікаві результати. Отже, жителі яких же комплексів найбільш захищені?

Закритість території комплексу

Заможні та успішні люди, безумовно, цінують приватність у всьому, і житло тут не виняток. Тому не секрет, що при виборі luxury-апартаментів перевагу буде віддано житловим комплексам, які зможуть гарантувати максимальну закритість і безпеку території.

І якщо відтворення свого роду клубної атмосфери досягається, здавалося б, однаковими способами - або частковим або повним закриттям території, то ступінь цієї «захищеності» істотно відрізняється. Ми вирішили виділити три комплекси, які найбільше заслуговують уваги.

Згідно з дослідженням, третє місце займає житловий комплекс «Бульвар фонтанів» - тут показник закритості території становить 75%. Також мешканцям пропонують охорону всіх під'їздів, пости на території і чергові патрулі. На другому місці – концептуальний будинок клубного типу Skyline (80%) зі своєю територією, цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Лідером виступає житловий комплекс PecherSKY: його прибудинкова територія захищена більш ніж на 95%. Тут задіяна електронна система захисту периметра. Система відеоспостереження в житловому комплексі PecherSKY об'єднує 149 камер, з яких тільки на периметр території припадає 49, працюють цілодобово без вихідних і перерв. Сама ж система практично не має «сліпих зон».

 

До речі, питанню безпеки найменших мешканців ЖК PecherSKY приділено особливу увагу. На закриту дитячу площадку, розташовану у внутрішньому дворі, можуть потрапити виключно мешканці будинку через хол, що охороняється, за допомогою електронних ключів. При цьому для контролю за порядком як на дитячому, так і спортивному майданчику задіяна служба охорони.

Контроль доступу

Тільки застосування інноваційних охоронних рішень може гарантувати недоторканність житла і захист його власників. При цьому максимальний ефект дасть комплексна багаторівнева і цілодобова система охорони комплексу з виведенням на центральний пульт, що гарантує повний захист від візитів названих гостей.

Згідно з проведеним дослідженням рівня контролю доступу в даних житлових комплексах, третє місце займає ЖК «Бульвар фонтанів», який набрав 8,5 бала з 10. Тут на закритій території комплексу передбачена охорона всіх під'їздів, а також чергові патрулі. На другому місці - система контролю в ЖК Skyline (9 балів), де реалізована цілодобова охорона, відеоспостереження та контроль доступу для мешканців.

Найвищий бал за рівнем контролю доступу серед п'яти житлових комплексів дістається РК PecherSKY, який набрав 9,5 з 10 можливих балів. У цьому комплексі система контролю доступу забезпечує не тільки санкціонований доступ співробітників, мешканців і відвідувачів, але й фіксує з подальшим блокуванням всі без винятку спроби несанкціонованого проникнення. Варто також згадати спеціально задіяні системи регулярної ідентифікації резидента через відбитки пальців і екстреного оповіщення з використанням тривожних кнопок.

При цьому мінімізований людський фактор, адже інноваційні системи здійснюють не тільки безперервне протоколювання подій, що відбуваються в пам'яті станції охоронної сигналізації, а також контроль і протоколювання дій самого оператора.

У разі необхідності кожен мешканець цього ЖК може укласти договір на екстрене посилення фізичної охорони зі спеціальним підрозділом МВС України.

В ЖК PecherSKY встановлена ультрасучасна протипожежна система, яка дозволяє не тільки виявляти щойно утворені осередки загоряння, але і гарантує швидку і безпечну евакуацію людей.

Повертаючись до питання безпеки, варто згадати про надійну систему охоронної сигналізації квартир з пунктом охорони всередині самого комплексу – завдяки їй кожен мешканець РК PecherSKY буде відчувати себе в своєму будинку максимально захищеним.

При виборі найбезпечнішого житлового комплексу особливу увагу покупці звертають на рівень захищеності паркінгу.

Так, серед п'яти розглянутих комплексів друге і третє місця поділили між собою Skyline і «Бульвар фонтанів» з рівною кількістю балів – 9,5, тоді як РК PecherSKY набрав 9,8 з 10 можливих балів. При цьому в PecherSKY ви можете скористатися послугою паркування автомобіля і супроводу до дверей квартири.

Кількість камер vs кількість квартир

Однак наявність різного роду охоронних систем не завжди показова. Щоб максимально точно оцінити рівень захищеності і безпеки елітного житлового комплексу, варто звернути увагу ще й на такий показник, як співвідношення кількості відеокамер та загальної кількості квартир в будинку з урахуванням розміру території. Так, трійка лідерів, за результатами дослідження, розташувалася в наступному порядку: в Park Avenue VIP - і зовсім 0,21 (230 камер на 1.095 квартир); в Skyline цей показник вищий і становить 0,53 (60 камер на 112 квартир); найбільш оптимальний показник - у РК PecherSKY, де на 219 квартир припадає 149 камер, або 0,68 камери на 1 квартиру.

Преміальне житло повинно не тільки відповідати вимогам мешканців у питаннях проектних рішень, оздоблювальних матеріалів та інженерії, але і, безумовно, гарантувати їх власникам комфорт, статус і безпеку.

Так, проаналізувавши найкращі елітні комплекси, однозначно можна сказати, що спокійне і безпечне життя в них - навіть у такому великому галасливому мегаполісі, як Київ, – це абсолютна реальність. Саме в найкращих преміальних об'єктах ви отримаєте ідеальне поєднання максимального комфорту життя з найвищим рівнем безпеки.

Тільки не забувайте, що максимальна безпека мешканців досягається в тих комплексах, де впроваджено найкращий системний підхід з повним цілодобовим контролем пересування як зовні житлового комплексу, так і забезпеченням безпеки всередині кожної квартири.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: