Події
Малюк уперше після відставки з посади глави СБУ з’явився на публіці та розповів, чим займається
Колишній голова Служби безпеки України Василь Малюк уперше після своєї відставки з’явився на публіці і розповів, що продовжує «займатися війною», а також працює над докторською дисертацією.
22 квітня, 21:53