Київ
Двох киян, які живцем спалили бездомного, засудили до 14 років в’язниці
Двоє жителів Києва, які в травні 2021 року підпалили бездомну людину в покинутому кінотеатрі, отримали по 14 років в’язниці. Про це повідомляє Київська міська прокуратура в п’ятницю, 12 квітня.
12 квітня 2024, 17:39