Події
Погрожував розстрілом. Бойовик «ДНР», який відібрав авто у водія національного парку на Харківщині, отримав дев’ять років в’язниці
Суд визнав винним командира відділення 4-го батальйону 202-го стрілецького полку незаконного збройного формування так званої «ДНР», який у Харківській області, погрожуючи вбивством, відібрав авто у водія національного природного парку Дворічанський.
20 серпня 2025, 18:14