Події
Прокуратура і поліція розслідують розтрату 20 млн грн, здійснену ПАТ Одесаобленерго
Головне управління Нацполіції в Одеській області спільно з співробітниками прокуратури області розслідують провадження за фактами привласнення та розтрати коштів в особливо великих розмірах, які мали місце при будівництві електромереж публічним акціонерним товариством Одесаобленерго. Про це повідомляється на сайті прокуратури Одеської області
2 серпня 2016, 02:12