Фінанси
Екс-заступник голови Нацбанку увійшов у наглядову раду Діамантбанку
Колишній заступник голови Національного банку україни Павло Сенищ 20 квітня призначений членом наглядової ради Діамантбанку (Київ)
21 квітня 2017, 13:22